آغاز بارش‌ها در استان کرمان از ظهر امروز/بیشترین بارش‌ها در منطقه جبالبارز

[ad_1]

ایسنا/کرمان رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: از ظهر امروز شاهد افزایش ابر در استان خواهیم بود که سامانه بارشی از جنوب استان آغاز و طی امروز و فردا در بیشتر مناطق استان بارندگی به صورت رگبار و رعد و برق و آبگرفتگی معابر دور از انتظار نخواهد بود که پیش بینی می شود بیشترین حجم بارش‌ها را در مناطق جبالبارز در جنوب استان داشته باشیم.

“حمیده حبیبی” در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین نقشه‌های هواشناسی استان کرمان گفت: از امروز دوم اردیبهشت‌ماه شاهد وزش باد در مناطق شهری استان هستیم و وقوع طوفان شن در فهرج، ریگان، زهکلوت و کل مناطق مرزی استان کرمان با استان سیستان و بلوچستان دور از انتظار نیست.

وی بیان کرد: از ظهر امروز شاهد افزایش ابر در استان خواهیم بود که سامانه بارشی از جنوب استان آغاز و طی امروز و فردا در بیشتر مناطق استان بارندگی به صورت رگبار و رعد و برق و آبگرفتگی معابر دور از انتظار نخواهد بود که پیش بینی می شود بیشترین حجم بارش‌ها را در مناطق جبالبارز در جنوب استان داشته باشیم.

رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با بیان این مطلب که به جزء فردا در سایر روزهای این هفته دما با شیب ملایمی افزایش پیدا خواهد کرد، ادامه داد: میزان بارش این سامانه نسبت به سامانه‌های قبلی کمتر بوده و این سامانه بارشی تا ساعات پایانی فردا در استان فعال خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.