[ad_1]

مدیر Frank Capra بررسی این موضوع به خوبی ذاتی جوان در قلب به عنوان شخصیت جیمز استوارت, غلبه بر شر طرح های سیاه دل مردان مسن یک بار قبل از اینکه در سال 1939's Mr. Smith Goes To Washington یک حمله کوبنده در فساد و سوء استفاده از قدرت به عنوان نشان داده شده توسط Taylor ماشین; ترکیبی از دولت های محلی خصوصی صنعت و رسانه های جمعی برای دستکاری افکار عمومی و بخار-رول سیاسی از کج نجیب زاده 'رئیس' جیم تیلور.

هر دو Capra و استوارت خدمت در جنگ جهانی دوم و اولین فیلم خود را با هم در زمان صلح خواهد بود 1946's It's A Wonderful Life است که طول می کشد آرمان آقای اسمیت و ترکیب آنها با عناصر از چارلز دیکنز' A Christmas Carol به بررسی زندگی جورج بیلی, مردی که قربانی جاه طلبی های شخصی خود برای سفر و ماجراجویی برای بهتر از کسانی که در اطراف او در شهر خواب آلود از بدفورد فالز که او مشتاق به فرار.

این فیلم همچنین recapitulates وطنی عقل و ارزش های خانواده ارائه شده در Capra's first star خودرو برای جیمز استوارت, 1938's شما می توانید't آن را با شما که در آن او نقش تونی کربی فنطقت پسر ثروتمند و مغرور پدر و مادر که از رد او دوستیابی دختر بسیار عجیب و غریب محله چنار خانواده که به't به اشتراک گذاری کربی's احترام برای پول است.

هر سه فیلم بزرگ هستند اما Capra و استوارت's همکاری به بلوغ می رسد با آن's A Wonderful Life و ساختاری در تعادل آن بهتر از فیلم است. در واقع فیلم's توطئه چیزی است که باعث می شود آن را بسیار قابل توجه کمتر جاه طلبانه مدیر را شروع کرده اند در صحنه که در آن جورج بیلی پایان می رسد خود را افسار در شب کریسمس و می اندیشد خودکشی به عنوان او معتقد است سیاست بیمه عمر خود را می سازد و او را از ارزش بیشتری به خانواده اش مرده را از زنده و سپس فلش را به فاش کردن گذشته خود را. در عوض ما می رسند در این نقطه یک ساعت خوب به این فیلم پس از مشاهده کردیم این دوره از جورج's زندگی از جوانی حسن نیت ارائه میدهد از کلارنس Oddbody's جهت گیری خود را به عنوان فرشته نگهبان; اگر کلارنس's ماموریت برای نجات جورج موفق است آن را کسب خواهد کرد او را به بال خود را.

این اپیزودیک طرح دستگاه به ما اجازه می دهد برای تبدیل شدن به بسیار آشنا با مردمی زندگی می کنند که در بدفورد فالز و کشف چگونه بیلی خانواده ساختمان و وام تاسیس انجمن توسط جورج's پدر اجازه داده بسیاری از آنها را به پرداخت هزینه خانه های خود و فرار از چنگال بی رحم صاحبخانه آقای پاتر که صاحب زاغه نشین است که در آن بسیاری از آنها مجبور به اجاره در قیمت گزاف. جورج همیشه امیدوار به ترک شهر کوچک و دنبال یک زندگی ماجراجویی است اما ما می بینیم که چگونه در برنامه به طور بالقوه زندگی در حال تغییر لحظات او قرار می دهد خود را از آرمان های گذشته به خاطر خانواده اش و زمانی که پدرش می میرد شرایطی به آن را ببینید که او باقی می ماند یک بار دیگر به بیش از روز به روز در حال اجرا از ساختمان و وام شرکت است.

جورج ازدواج یار دوران کودکی خود را مری و در یک کلید صحنه آنها را مدیریت برای جلوگیری از جرم وحشت پس از اجرا در بدفورد فالز بانک برگ های ساختمان و وام در خطر سقوط آنها آرام سرمایه گذاران محلی با صدور همه آنها را با کمکهای مالی خود را از 2 ، 000 $ در ماه عسل صندوق; حل و فصل آنها در شهر و بالا بردن یک خانواده و هنگامی که او's نامناسب برای انجام وظیفه در جنگ جهانی دوم جورج قبول سرنوشت خود و او و ساختمان و وام رستگار. تا این که یک شب کریسمس در حالی که جورج در حال برخورد با یک شرکت حسابرسی خود را فراموشکار عمو بیلی mislays $ 8,000 در مسیر به آن سپرده در بانک و پول به پایان می رسد تا در دست هنری پاتر که محتضر در این فرصت به ضرب زخم ساختمان و وام و شر خود را از سخت بیلی قبیله در دسترس نباشد.

جورج است که در عقل خود را به پایان زمانی که او قادر به ردیابی وجوه از دست رفته و ترس پیگرد قانونی شرم و رسوایی و تصمیم می گیرد خود را تنها گزینه در پایان همه با پریدن از روی یک پل زمانی که کلارنس فرشته materialises و جهش اول قبل از جورج می شود شانس. این است که در آن فیلم's هوشمندانه توطئه می آید به ثمر با الهام از روح یک Dickensian کریسمس این پیچ و تاب و اجازه می دهد تا جورج به بازگشت به بدفورد فالز و ببینید چه چیزهایی می شده اند مانند او هرگز زندگی می کردند. تمام فداکارانه اعمال خوب که جورج هم در حال رشد هستند و همه بازگشت و در این شهر بسیار بدتر محل برای آن است. James Stewart's خام عاطفی عملکرد کاملا معتبر بر خلاف او ساده و بی تکلف جفرسون اسمیت's دست و پا چلفتی اما قلبی filibustering ما به اشتراک گذاشته اند George Bailey's تجربیات زندگی است و ما می دانیم او فداکاری و نا امیدی و این باعث می شود خود را شکست همه بیشتر از باور همه ما می تواند به همدردی با این شخصیت و به اشتراک گذاری در تحقق خود را در گدایی به زندگی دوباره.

جورج اجرا می شود خانه به مری و فرزندان و استقبال همه اهالی شهر که به او کمک کرده است که با رونق ساخت و ساز و وام در طول سال و در بین آنها بیش از پوشش $ 8,000 کسری و به عنوان کریسمس صبح زنگ صدای سنج ایجاد کردن کلارنس فرشته نگهبان که در نهایت می شود بال خود را. آن's A Wonderful Life هرگز نگاه فوق العاده بیش از Blu-ray این فیلم که تا به حال دچار برخی بسیار ropey صفحه اصلی ویدیو منتشر شده در گذشته در نهایت با شکوه 1080p انتقال و صدای ترق و تروق رایگان البته تک دیجیتال, موسیقی متن فیلم. وجود دارد هیچ اضافی متاسفانه و تنها اضافی شمول است و نسخه رنگی فیلم عمل من را تایید نمی کند و در حالی که آن را انجام شده است بسیار سلیقه آن را تنها کاهد از قدرت اصلی در عکاسی سیاه و سفید.

Frank Capra بیش از حد به راحتی رد کرد به عنوان یک احساساتی فیلمساز درآمد derisive اصطلاح capracorn که اغلب نسبت به تصاویر خود را با unfaveable منتقدان. اما فیلم های خود را در حال غنی از لحاظ فنی درخشان و هوشمندانه نوشته شده و به خوبی عمل کرده و معمولا توسط مجموعه شرکت از جمله جیمز استوارت, Gary Cooper, Jean Arthur, Lionel Barrymore و ادوارد آرنولد. من صمیمانه امیدواریم که که آن را's a Wonderful Life خواهد بود نه تنها Capra Blu-ray منتشر شد به عنوان هر دو شما می توانید't آن را با شما و آقای اسمیت به واشنگتن می رود باید برای نسل های آینده حفظ برای لذت بردن از.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.