[ad_1]

قولنج می توانید به جای فشار زیادی بر پدر و مادر و سایر بستگان. قولنج نیست همیشه شروع به طور مستقیم پس از تولد می آید اما بعد از چند روز یا حتی چند هفته. قولنج قسمت گذشته هر کجا ممکن است از چند دقیقه تا سه ساعت یا بیشتر در هر روز داده شده اگر چه نوزادان مبتلا به کولیک هستند به احتمال زیاد به گریه تا زمانی که دو تا سه ساعت تا چند روز در هفته است. قولنج نام داده شده به تیز متناوب شکم درد یا گرفتگی رخ می دهد که در نوزادان سیستم گوارش آنها هنوز در حال رشد است. کولیک گریه شدید است نه ضعیف یا مریض است.

گریه

گریه یکی از اولین راه های نوزادان تازه متولد شده قادر به گرفتن توجه. گریه تشدید تهوع پس از آن بلندتر می شود. گریه نوزادان ممکن است حل و فصل در سفر.

پدر و مادر

پدر و مادر و دیگر اعضای خانواده ممکن است پیدا کردن آن دشوار است برای مقابله با ثابت گریه بنابراین مهم است که به حمایت و به یک استراحت در حال حاضر و پس از آن. پدر و مادر که شیر نوزادان خود باید همچنان به انجام این کار به از شیر گرفتن نوزاد از شیر مادر ممکن است باعث قولنج بدتر است. پدر و مادر هستند و طبعا نگران و ممکن است احساس اشتباه در مورد آنچه که آنها می توانند و نمی توانند فرزندان خود را. پدر و مادر باید به جلوگیری از بودن بیش از حد چرا که این تنها بالا بردن مشکل است. پدر و مادر را دوست دارم این واقعیت که آنها می توانید لذت بردن از مزایای فن الکتریکی خر خر کردن بدون داشتن خطر از تیغه های دوار در اتاق کودک.

علائم

علائم کولیک معمولا به نظر می رسد هنگامی که یک کودک است 14-21 روز, رسیدن, اوج, در سن سه سال و ناپدید می شوند در عرض هشت هفته. علائم تقریبا همیشه ناپدید می شوند قبل از اینکه یک کودک شش ماهه است. علائم همراه با درد عبارتند از: اسهال و استفراغ و یا افزایش درجه حرارت (بیش از 38ºC/100ºF). علائم ممکن است شامل دوره از گریه ایراد گیری و آشکار درد شکم.

داروهای مکمل و جایگزین

مکمل ها و درمان های جایگزین – بسیاری از درمان های جایگزین در حال ترویج و تبلیغ برای قولنج. راحتی نوزاد خود را با آرامش لالایی و nursery rhymes مجموعه آشنا رحم مانند صدای یک مادر واقعی ضربان.

فرمول

فرمول است که معمولا علت قولنج اگر چه فرمول خاص می تواند کمک به برخی از نوزادان.

اطلاعات

اطلاعات در مورد علل ممکن است به دام افتاده باد به همراه مشاوره در وادار به آروغ زدن کنيد و درمان مانند گله آب است که می تواند کمک به حل و فصل معده نوزاد. اطلاعاتی مواد و نمایندگی های ارائه شده توسط تولید کنندگان از محصولات ذکر شده است.

درمان

درمان وجود دارد:به طور کلی به استثنای درمان بنابراین بهتر است به این بحث را با Paediatrician یا با خواهر در کودک خود را به عنوان درمانگاه وجود دارد داروهای که شما می تواند به شما عزیزم. درمان با هدف تسکین علائم کولیک نوزاد و کمک به کودک شما به خواب مسالمت آمیز.

و یا گریه با گریه

گریه را اغلب تا سه ساعت است. گریه تشدید تهوع پس از آن بلندتر می شود. گریه نوزادان ممکن است حل و فصل در سفر. گریه یکی از اولین راه های نوزادان تازه متولد شده قادر به گرفتن توجه. گریه می تواند برای حدود یک تا چهار ساعت بسته به شدت درد.

طبیعی

طبیعی گله آب برای درمان نوزاد کولیک نوزاد و نوزاد GasA طبیعی محصول مراقبت های بهداشتی استفاده می شود برای رهایی از گاز و قولنج در نوزاد, کودک یا نوزاد. NaturalEco آلی (بومی درمان) درمان 100% امن برای استفاده در طول این حساس بار. درمان طبیعی ممکن است شامل هومیوپاتی, گیاهان, طب سوزنی و کایروپرکتیک. درمان های طبیعی می تواند نقش حیاتی در مراقبت از نوزاد و اغلب ارائه ملایم و در عین حال موثر برای رهایی از بیماری های جزئی – حتی افزایش تجربه های بسیاری در ارتباط با مراقبت از یک نوزاد جدید.

سینه

مادران شیرده باید از مواد غذایی مانند کلم بروکلی و گل کلم است که می تواند باعث گاز در نوزادان خود را. با شیر مادر تغذیه نوزادان نیز می تواند توسعه قولنج و پژوهشگران در استرالیا با ارائه پشتیبانی برای این نظریه که یک مادر تغذیه با شیر مادر رژیم غذایی می تواند تفاوت در نوزاد کولیک. تغذیه با شیر مادر زنان ممکن است در نظر گرفتن تغییرات در رژیم غذایی برای جلوگیری از عبور بر روی هر چیزی که می تواند به کودک باد. تغذیه با شیر مادر NutritionNext به بارداری 6-24 ماه شیردهی دوره مهم ترین نوزاد’sdevelopment و بهداشت و درمان طولانی مدت. مادران شیرده نیاز به تماشای رژیم غذایی خود را به اطمینان حاصل شود که مواد غذایی است که هضم به درستی; اگر کودک نتواند به پاسخگویی به خوبی نشان داد داروهای هومیوپاتی پس از آن ممکن است مفید برای درمان مادر به عنوان به خوبی. تغذیه با شیر مادر باید ادامه داد چون شیر به فرمول می تواند منجر به بدتر شدن درد.

تسکین دهنده

تسکین دهنده طبیعی است که سعی کنید و تسکین گریه نوزاد. تسکین دهنده اقدامات مانند پستانک و تاب پیدا کرده اند و به جای موثر در آرام کردن نوزاد در هنگام بد حملات. تسکین دهنده جنبش و برای تلفن های موبایل خود را نگه دارید کودک در سراسر دامان خود را و ماساژ نوزاد را به عقب.

بطری

بطری تغذیه نوزادان می تواند بلع هوا اگر نوک پستان, سوراخ هستند یا بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک است. بطری تغذیه مادران می تواند سعی کنید با تغییر فرمول. بطری فیدر خواهد تبدیل به یک فرمول hypoallergenic در حالی که تغذیه با شیر مادر مادران را حذف شیر گاو از رژیم غذایی خود را.

ماساژ

ماساژ شکم بسیار به آرامی در نسیم ملایم در جهت عقربه های ساعت حرکت دایره ای و یا نگه داشتن نوزاد خود را در یک نیمه چمباتمه موقعیت خود را به معده شما را, پاهای کشیده تا کمی دوباره بسیار به آرامی. ماساژ نوزاد شکم در جهت عقربه های ساعت اگر قولنج رخ می دهد قبل از عبور مدفوع. برخی از بچه ها می خواهم به نوازش و یا ماساژ به خصوص در پشت خود را. ماساژ معده نوزاد منطقه به عنوان مورد نیاز در زمانی که کودک بی قرار است و یا تحریک به علت قولنج درد. ماساژ شکم آرامش در کودک خود را در حلقه.

اطلاعات تماس

تماس با سلامت شما بازدید کننده و یا اگر شما در حال مبارزه و یا در ‘پایان افسار خود را’.

نوزاد قولنج یکی از رایج ترین شرایط را برای روز به 3 ماهه نوزادان. نوزاد کولیک معمولا طول می کشد چند ماه.

اگر مطمئن نیست ..همیشه به دنبال توجه پزشکی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.