[ad_1]

Cloud-computing تکنولوژی انقلابی در بسیاری از مدل های کسب و کار و تحقق ارزش کسب و کار موثر تر است. به عنوان شبکه های خود را افزایش داده و توان و به عنوان هزینه از قدرت پردازش همچنان به کاهش خود را پیدا کردن مشتریان آنها قابل اعتماد می تواند اجرای برنامه های کاربردی از ابر. موفقیت بزرگ داستان های عمده ERP شرکت هایی مانند SalesForce.com و SAP باید قانونی تحویل ابر مبتنی بر راه حل های نرم افزار در سطح جهان است.

انبار راه حل های مدیریت (WMS) هیچ تفاوتی ندارد از هر ماموریت حیاتی نرم افزار کاربردی است که هسته به یک شرکت عملیاتی و بقا و موفقیت است. با ابر-تحویل در حال حاضر با داشتن یک تنوع از گزینه های معماری (خصوصی ، عمومی و یا ترکیبی) معماری پایدار به حمایت و قوی سیستم در حال حاضر وجود دارد در بسیاری از مراکز داده.

از یک WMS دیدگاه در “ابر” در حال حاضر مجاز درجه 1 و درجه 2 سازمان به طور موثر تر استقرار پیچیده زنجیره تامین عملکرد در سطح جهانی بدون حفظ تکراری و پر هزینه در محل رد پای. مزایای استفاده نیز ممکن است وجود داشته باشد برای کوچکتر و از لحاظ جغرافیایی متنوع و در حال رشد ردیف 3 سازمان هایی که مایل به تحقق سرويس اشتراک مبتنی بر هزینه ،

کاهش هزینه های استقرار

شایع ترین مزیت های ذکر شده برای هر استقرار آزمایشی است که پیاده سازی سریع تر از یک سنتی در محل استقرار. پیکربندی و تنظیم به کنار (که رخ می دهد باید با هر WMS) از آن نیروی انسانی و معماری محاسبات ارائه شده توسط ارائه دهنده راه حل در یک میزبانی مدل موفق در اساس در رفتن و از این رو ارائه یک سریع تر بازگشت در سرمایه گذاری.

هزینه های استقرار شاید معوق زمانی که موارد مانند صدور مجوز و هزینه های در حال گسترش در طول دوره از یک قرارداد چند ساله و تبدیل به هزینه عملیاتی به عنوان یک هزینه سرمایه. علاوه بر کاهش هزینه سرمایه می تواند ارائه دهد جریان نقدی مزایای یک سازمان و کاهش ریسک سرمایه گذاری را هنگامی که استقرار یک مدیریت انبار راه حل است.

متمرکز-مجموعه مهارت و اختصاصی نظارت

عقب یو پی اس و بازیابی نیز گنجانده شده در یک به طور کامل موفق, میزبانی, خدمات, که دوباره حذف نیاز برای شرکت در آن منابع برای حمایت از یک سرور WMS محیط زیست محلی و پشتیبان سیستم های. اغلب در حال اجرا مدیریت انبار سیستم نیاز به مهارت های ویژه-مجموعه (دانش خاص ERP رابط داده های جداول مهم معاملات تغییرات در محصول SKU داده و غیره.), که باید حفظ شود توسط مشتری که نشان دهنده زمان اضافی و یا هزینه.

با WMS در ابر مشتری می تواند با تکیه بر راه حل های ارائه دهنده میز کمک است که اختصاص داده شده تخصص و دید به نرم افزار 24/7. ارائه دهنده می تواند pro-به طور فعال نظارت بر میزبان محیط های انجام بدون درز پشت یو پی اس و ارتقاء بررسی پایگاه داده های افزایش سیستم کلی قابلیت اطمینان و کاهش چرخه زمان برای حل مشکل.

یک ابر مبتنی بر ارائه خواهد شد به طور معمول با خدمات در سطح توافق که از خطوط ضوابط و شرایط امن با ارائه موافقتنامه سطح خدمات و تضمین عملکرد. این عمل به عنوان یک تضمین برای سازمان فراهم می کند و یک درجه کاهش خطر در برابر مواجهه است که گاهی اوقات شرکت نکرده اند در محل قرار داده داخلی است.

دسترسی آسان تر و به اشتراک گذاری اطلاعات

بر خلاف صفحات گسترده و یا دسکتاپ برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر راه حل نیست افسار یک کاربر به یک میز در انبار ، مبتنی بر وب مدیریت موجودی به پرسنل خود در هر نقطه در هر زمان دسترسی به اطلاعات در زمان واقعی چه در جاده با یک دستگاه تلفن همراه و یا دریافت هشدار در دیگر محل انبار.

با ابر مبتنی بر WMS تبادل اطلاعات و B2B ادغام ساده تر می شود به عنوان به خوبی. ابر مبتنی بر کنترل موجودی سیستم است که توانایی به “federate” ماژول با پایین جریان تامین کنندگان اجازه مدیریت محموله موجودی منظور از قطعات به طور مستقیم به فروشگاه و یا قبل از چاپ از ASNs و دیگر bar-code برچسب های قبل از حمل و نقل برای توزیع اصلی و یا مکان های فروشگاه.

دسترسی به عرضه محصول و ارتقاء

مبتنی بر ابر راه حل نیز ارائه می دهند استفاده از نرم افزار به طور منظم به روز رسانی و نگهداری روال در دسترس 24/7. نسخه بزرگتر ارتقاء و ماژول های جدید را می توان به طور کامل تست شده در شبیه سازی محیط تولید با مقدار بهتر دسترسی به متغیر تست محیط است که ممکن است استفاده از پردازنده های مختلف و سیستم عامل ذخیره سازی و حمل و نقل پارچه. تمام این فعالیت ها می توان به کار گرفته شده در راه است که قطع روز به روز کسب و کار خدمات.

با دسترسی به بهترین به نژاد ادغام ابزار استقرار آزمایشی است که به خوبی مناسب برای ارائه استاندارد ادغام معماری و پشتیبانی از EDI نقشه برداری و دو جهته ارتباطات بین شرکای متعدد. و همچنین سازمان های کوچک می تواند اهرم اقتصاد مقیاس وقتی که می آید به صدور مجوز هزینه های درگیر در پایگاه داده, به ویژه هنگامی که در حال حرکت از اکسپرس نسخه به بزرگتر پایگاه داده است که پشتیبانی افزایش داده و خواسته است.

سنتی دیگر هزینه می تواند اجتناب شود و همچنین. هزینه های چنین به عنوان مدیریت فایروال و ارائه VPN معماری برای دسترسی به سیستم (و نصب و راه اندازی VPN مشتریان در لپ تاپ ها) در حال حاضر به کار گرفته شده توسط به روزترین ابزار وب است که ارائه امن تک-ثبت نام در عملکرد.

همیشه یک جا

مبتنی بر ابر راه حل نیست یک جا برای همه, سازمان, اگر چه دلیل در برابر بهره گیری از اقتصاد مقیاس و مبتنی بر اشتراک گذاری در حال تبدیل شدن به کمتر دفاع چراکه با افزایش ابر مبتنی بر WMS تصویب در سال بیش از سال.

برای مثال اگر یک سازمان قوی این گروه و به مدت طولانی تخصص با WMS و میزبان دیگر در خانه برنامه های کاربردی برای هزینه های اضافی سیستم در حال حاضر ممکن است توزیع شود و نه به عنوان یک منطقه از نگرانی.

در موارد دیگر, داخلی و ارائه دهنده خدمات شبکه هنوز تا پر به ارائه نوع اختصاصی پهنای باند مورد نیاز توسط فرکانس رادیویی اسکنر و سیستم های صوتی به ارائه sub-پاسخ دوم مورد نیاز کارگر تلفن همراه. بسیاری از Wi-Fi راه حل هنگامی که به درستی نصب شده با استفاده از یک سایت حرفه ای بررسی به عنوان یک راهنمای ارائه بیش از پوشش کافی و باند-عرض در انبار. مهم تر از اینترنت پهنای باند و کیفیت سرویس در دسترس کاربر است. تاخیر لرزش و وقفه ممکن است کم کردن سرعت اطلاعات درخواست از دستگاه های RF و بر بهره وری کارگر. اطلاعات لوله است که پشتیبانی از RF اسکن در این انبار به طور اختصاصی و نظارت برای جلوگیری از قطره و آهسته پاسخ.

جلسه معیارهای

با در نظر گرفتن موارد فوق در اینجا برخی از نکات کلیدی در نظر بگیرید هنگامی که به فکر یک “ابر-بر اساس” WMS:

 • آیا شما نیاز به در هر زمان در هر نقطه دسترسی به موجودی خود را در موقعیت?
 • شما به سرعت در حال رشد سازمان است که بیش از یک منطقه گسترده جغرافیایی?
 • است کسب و کار خود و فصلی و یا رفتن را از طریق دوره های کم و یا کوچک استفاده کنید که در آن شما می تواند شما را بهره مند از یک انعطاف پذیر ماهانه قیمت گذاری مدل ؟
 • آیا شما محدود این قابلیت به عنوان یک سازمان و ترجیح می دهند به سرمایه گذاری در کامپیوتر دیگر منابع خود را به حمایت از انبار مدیریت محیط زیست ؟
 • آیا شما پیش بینی است که خود را انبارداری نیازهای موقت ممکن است در برخی موارد نیاز به مهاجرت از یک منطقی انبار یا محل فیزیکی را به دیگری ؟
 • است کسب و کار خود و جریان نقدی حساس و ترجیح تامین مالی در قالب عملیاتی هزینه?
 • آیا شما یک مجموعه ای متنوع از کاربر و گروه هایی که نیاز به مراجعه به همان مجموعه ای از داده های موجودی بین مکان های مختلف?
 • آیا شما نیاز به مراجعه به داشبورد نوع متریک و kpi ها در فرم های دیگر-عوامل مانند گوشی های هوشمند و دستگاه های قرص?
 • آیا شما نیاز به فروشنده-مدیریت مشتری-مدیریت (محموله) موجودی یا بازگشت مواد (RMA) فرایند توزیع یا خرده فروشی سطح ؟
 • آیا شما در حال اجرا یک عمل است که می توانید بدون فرکانس رادیویی اسکنر بی سیم و زیرساخت های اینترنت اکسپلورر. کاغذ و بر اساس ؟
 • آیا شما را از دیگر فروشندگان یا تامین کنندگان است که ممکن است خود را با استفاده از WMS برای آماده سازی سفارشات خرید چاپ و کارتن و برچسب ها و ایجاد ASNs به منظور افزایش زنجیره تامین دید و استاندارد?
 • آیا شما از امنیت داده ها مورد نیاز است که فراتر از آنچه که شما می توانید استطاعت و یا ارائه به صورت محلی در محل ؟ (مراکز داده ارائه دقیق استانداردهای امنیتی که با دولت معیار)?
 • مهم است که فن آوری خود را فروشنده مسئول 100 درصد مسئول ارتقاء و نگهداری و پشتیبانی 24 ساعته?
 • آیا شما متنوع و یا در حال آموزش مورد نیاز برای انبار کارکنان که ممکن است ساده مبتنی بر وب تحویل بیش از مکان های مختلف? (گواهینامه ایمنی و تضمین کیفیت مورد نیاز را می توان تعبیه شده در انبار مدیریت فرایندهای تحقق بیمه و سیاست های ایمنی)?

اگر پاسخ شما “بله” به هر یک از موارد فوق شما ممکن است یک کاندیدای خوب برای یک ابر مبتنی بر مدیریت انبار سیستم و باید شروع به کار در مورد کسب و کار است که در مقایسه با هزینه های در محل تجهیزات تا جلوی صدور مجوز و این منابع به توزیع ماهانه هزینه های مبتنی بر ابر WMS راه حل است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.