اختر: در استقلال دعوای مدیریتی وجود دارد/ مجیدی نیاز به آرامش دارد

[ad_1]

پیشکسوت باشگاه استقلال می‌گوید این تیم دچار مشکلات مدیریتی است و به همین دلیل نمی‌تواند قهرمان شود.

ادمون اختر در گفت‌و گو با ایسنا، درباره بحث‌های مربوط به لغو یا ادامه لیگ با توجه به شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: نظر من این است که با فشرده‌تر کردن یا آغاز دیرتر، مسابقات برگزار شود. به هر حال سازمان لیگ و فدراسیون باید دراین‌باره تصمیم‌گیری کنند اما فکر می‌کنم با این‌که پرسپولیس با 10 امتیاز اختلاف صدرنشین است اما باید لیگ را برگزار کنند.

او ادامه داد: در مواردی پیش آمده که حتی تیمی پانزده امتیاز فاصله داشته اما نتوانسته فاصله خود را حفظ کند و واقعا نمی‌شود پیش بینی کرد چه تیمی می‌تواند قهرمان شود. پس باید لیگ برگزار شود. حتی اگر شد تماشاگران هم حضور نداشته باشند اما مسابقات را برگزار کند.  البته ابتدا باید ببینیم فیفا و AFC چه نظری خواهند داد. شایعاتی هم درباره برگزاری بازی‌ها در جنوب وجود دارد که بعید می‌دانم چنین اتفاقی رخ دهد چرا که اکثر تیم‌ها از نظر مالی مشکل دارند و این برنامه شدنی نیست.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌ها گفت: این روزها در استقلال دعوای مدیریتی وجود دارد و چرا باید این استقلال موفق شود؟ مهم‌ترین فاکتور برای استقلال و فرهاد مجیدی ابتدا آرامش است. استقلالی‌ها پتاسیل خیلی خوبی دارند اما در حال حاضر شرایط برای این تیم مناسب نیست. فرهاد مجیدی هم برای استقلال به دنبال آرامش است. اکنون استقلال ثباتی ندارد و حتی بازیکنان نمی‌دانند مدیرعامل‌شان چه کسی است تا بروند و خواستارمطالباتشان شوند چرا که این سمت مدام در حال تغییر است.

او اضافه کرد: هدف باید ابتدا این باشد که یک تیم ایده‌آل را برای فصل آینده آماده کنند. تیم باید چارت قوی‌ داشته باشد. پرسپولیس تیمی است که به ثبات رسیده است و هرچقدر هم که مربی عوض کند باز هم نتایج خوبی خواهد گرفت. بازیکنان آن‌ها چهار سال است در کنار یکدیگر بازی می‌کنند و اسکلت تیمی‌شان دست نخورده باقی مانده است. باید استقلالی‌ها هم به این هماهنگی برسند تا بتوانند موفق شوند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.