[ad_1]

یکی از وحشتناک ترین تجارب صاحب سگ که همچنان ادامه دارد در اتصال اینترنت خود را سگ است که برای پیدا کردن آنها را مرده! در آن طول می کشد 3 – 5 دقیقه برای یک سگ را خفه یا خودش!

به خصوص مراقبت و مواظبت از توله سگ! آنها می توانند خود را به مشکل جدی در گردش چشم. هرگز آنها را بدون نظارت. جعبه یا قلم آنها را اگر شما نمی تواند نظارت بر فعالیت های خود را.

این یک واقعیت است که افسار سگ پیچد خود را در اطراف چیزی محکم آنها وحشت. در روند تلاش برای انتشار و فشار آنها می تواند بدتر و خفه است. اولین آنها قطع اکسیژن خود را. خود لثه و زبان به نوبه خود آبی. آسیب مغزی آغاز می شود. بعدی تبدیل شدن آنها به ناخودآگاه. قلب متوقف می شود پمپ. مرگ شرح زیر است.

روند مشقت بار … حیوان دست پاچه. آن است که وحشتناک!

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس رسیدن به آنجا در زمان برای کمک به حذف فشار بلافاصله! آیا اتلاف وقت در تلاش برای حل کردن او را قطع خط یا یقه! به آرامی گسترش گردن خود را به عنوان آنجا که ممکن است برای کمک به باز کردن عبور هوا. اگر او نفس نمی کشد و ناخودآگاه جلو زبان خود را رو به جلو نگه دارید و آن را در صورت لزوم. شما نمی خواهید آن را به اسلاید و بلوک هوایی از عبور.

شما ممکن است مجبور به انجام تنفس مصنوعی و سگ CPR در حالی که حمل و نقل حیوان خانگی خود را به نزدیکترین دامپزشک! Don't زباله دوم … سگ به نزدیکترین دامپزشک!

حتی اگر شما به حیوان خانگی خود را در زمان برای نجات آنها ممکن است دچار ادم ریوی در عرض چند دقیقه به ساعت پس از حادثه. ادم ریوی مایع است ساخت تا در ریه ها. حتی اگر شما موفق فوری خود را از تلاش های خود را سگ می aspirate ساعت پس از حادثه. آن را ضروری است برای نگه داشتن آنها را تحت نظارت مستمر برای 12 ساعت بعد.

مراقبت دامپزشکی فوری مورد نیاز است اگر شما مشاهده:
سرفه
لثه ها و زبان آبی
تنگی نفس
بی حالی
سردرگمی

شرایطی که منجر به اختناق:
· افسار به یک درخت و یا قطب – می توانید آنها را خفه و به سادگی با بسته بندی خود را در اطراف یک شی مانند یک درخت یا قطب و یا تلاش برای پرش به بیش از نرده ها و یا حفاری در زیر آن و گیر کرده.
در یک ماشین – آنها می توانند خفه تلاش برای پرش از یک پنجره و یا قرار دادن خود در اطراف و یا قطع کردن یک صندلی. حذف your dog's دسته سه تایی به عنوان به زودی به عنوان شما آنها را به ماشین!
در پشت یک کامیون می توانید آنها را خفه پرش یا سقوط از پشت یک کامیون. جعبه سگ خود را اگر آنها باید سفر در پشت یک کامیون.
کابل به پرده یا پرده – آنها می توانند خفه شدن درهم در کابل. افزایش و امن کابل به طوری که آنها را از حیوانات,'s برسد.
قلاده – بررسی کنید تا مطمئن شوید که سگ خود را's یقه است نه بیش از حد تنگ است. مطمئن شوید که آنها می توانند خارج از آن در مواقع اضطراری است. بسیاری از صاحبان سگ هرگز فکر می کنم برای بررسی خود را سگ's یقه … بود به خصوص آگاه با توله سگ … رشد آنها سریع است. یقه مناسب است که در هفته گذشته, ممکن است او را خفه امروز!
دسته سه تایی – می توانید آنها را خفه و در یک دسته سه تایی است که پیچیده در اطراف یک شی. حذف دسته سه تایی. Don't اجازه دهید سگ خود را اجرا رایگان بدون نظارت در حالی که متصل به یک دسته سه تایی.
حصار – آنها می توانند خفه شدن سر خود را گرفتار در یک سوراخ در یک حصار بالا رفتن بیش از و یا در تلاش برای حفاری در زیر حصار. بررسی خود را از نرده ها برای “فرار” از مسیرهای. هرگز کراوات سگ خود را در نزدیکی حصار.

اگر شما باید کراوات سگ خود را وجود دارد برای نظارت بر آنها. اگر شما مجبور به ترک منطقه را سگ خود را با شما!

خط پایین: در دقیقه, شما می توانید از دست دادن خود را بهترین دوست. Don't کراوات سگ خود را! حذف دسته سه تایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. تنظیم خود را قلاده به عنوان آنها رشد می کنند. جعبه آنها در وسایل نقلیه.

نظارت نظارت و نظارت حیوان خانگی شما در همه زمان!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.