ارتش رژیم صهیونیستی مرکز آموزشی ویژه جنگ با حزب‌الله لبنان راه اندازی کرد

[ad_1]

ارتش رژیم صهیونیستی امروز، سه‌شنبه از افتتاح تاسیسات آموزشی “جنگل‌های الجلیل” خبر داد که شبیه سازی شده روستای لبنانی در ۳۰۰ متری مرزهای مشترک با لبنان است، هدف از این اقدام تقویت توانمندی‌ها و ارائه پاسخ فوری به موارد اضطراری در شمال عنوان شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، در مراسمی با حضور فرماندهان ارشد ارتش رژیم صهیونیستی در راس آنها ژنرال امیر برعم، فرمانده جبهه شمال مرکزی افتتاح شد که شبیه روستای لبنانی است که بر عمق اطلاعاتی و شناخت میدانی خاک لبنان تکیه دارد و به منزله سنگ بنای دو چندان کردن درک و شناخت سطح میدانی در مواجهه با حزب‌الله لبنان و برتری بر آن است.

طبق گفته آویخای ادرعی، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، این تاسیسات به منزله سکوی نمونه برای انجام مانورها و تمرین‌های دقیق به منظور اداره جنگ‌ها در لبنان است و تمرین‌های نیروی دریایی و زرهی را هماهنگ‌تر با محیط قرار می‌دهد. همچنین این تاسیسات زمینه مناسبی برای بهبود توانمندی‌های نیروهای پیاده نظام‌ ایجاد کرده و حمایت نظامی فوری و کارآمدی را در صورت نیاز ارائه می‌کند. 

ژنرال برعم نیز گفت: این تاسیسات نمونه کارآمد برای نوع فعالیت و آمادگی ماست. ما به تقویت توانایی‌های نظامی ‌نیروها و آماده سازی آنها می‌پردازیم همچنین باید به جنگ با حزب‌الله پرداخته و آن را شکست دهیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.