[ad_1]

آیا شما چپ مغز و راست مغز یا آیا شما یک اختلال مغز با مخلوط یا صلیب تسلط? تحقیقات کمی انجام شده است از چشم/گوش/دست/پا تسلط و ADHD اما رشد و نمو Ophthomologist باید مطالعه اثرات متقابل تسلط بر توجه و حافظه کاری برای زمان بسیار طولانی. آنها دریافته اند که مغز ما عبور-lateralized مخلوط غالب یا صلیب غالب ما عملکرد اجرایی (حافظه, توجه, مهارت های سازمانی مهارت های فضایی) رنج می برند.

آن زمانی تصور می شد که چپ دست افراد مستعد به تشخیص ADHD. مطالعات متولد نشده این یافته اما تحقیقات مطالعات نشان می دهد که “غیر عادی lateralization” یا صلیب تسلط بیشتر است و معمولا در افراد مبتلا به ADHD و این مخلوط تسلط قابل توجهی می تواند باعث ویران کردن در عملکرد مغز.

صلیب تسلط است و این پدیده خود را که در آن دست و یا پای غالب هستند در همان سمت به عنوان غالب خود را چشم و گوش. به عنوان مثال می توان کسی مثل من بی توجه پسر که ضربات و می نویسد: با پای راست و دست اما او چشم غالب است و چشم چپ او. خود تسلط تصور می شود متجانس اگر دست که خود را با نوشتن و پا که شما ضربه را با آنها در همان سمت به عنوان چشم غالب.

شما می توانید آزمون خود را تسلط با در نظر گرفتن یک شی و رها کردن آن به طبقه و سپس پله به آن لگد. پای شما فقط با استفاده از خود را غالب ، اگر شما کسی پرتاب این همان جسم شما را از در سراسر اتاق و شما پس از گرفتن آن از دست شما استفاده می شود برای گرفتن آن دست غالب خود را. برای تعیین چشم خود تسلط دوربین خود را و آن را نگه دارید تا به یک تصویر. چشم است که شما استفاده می شود به نگاه را از طریق منظره یاب خود را غالب چشم. به نوبه خود سر خود را به شنیدن موسیقی در اتاق دیگر گوش است که شما استفاده می شود برای بهتر شنیدن است غالب خود را گوش.

رشد و نمو چشم بر این باورند که مغز بهتر که وجود دارد این است که غالب نیمکره. محققان در حال مشخص نیست که چرا این چنین است اما به نظر می رسد که ایجاد یک غالب چشم و گوش و دست و پا ممکن است منجر به بهتر سازماندهی مغز و مغز است که توسعه در یک نرخ طبیعی در حالی که مخلوط غالب مغز آهسته تر و کمتر است به خوبی سازمان یافته است.

وجود دارد در حال تست است که به شما بگویم اگر شما در درجه اول راست مغز یا چپ مغز و این تمایل به نشان می دهد که شما در درجه اول راست مغز اگر خود را غالب چشم و پا و دست چپ و نشان می دهد که شما در درجه اول سمت چپ مغز اگر این قضیه صادق است. مغز تسلط مسئله بسیار مهم است زیرا ما چگونه بهترین یادگیری تعیین می شود مغز ما lateralization.

مخلوط تسلط به طور کلی درمان با تمرینات با هدف تقویت هر دو طرف از بدن است. اینها به نام “عبور از خط وسط” تمرینات. رقص مربع عبور از وسط تنیس و افسار توپ عبور از خط وسط انجام شکل 8s در بزرگ سفید هیئت مدیره یک ورزش است که عبور از وسط.

صلیب تسلط درمان می شود زیرا افرادی که در حال عبور غالب ممکن است مسائل مربوط به ادراک فضایی, خوانش پریشی, پردازش شنوايی مسائل درست و اجرای کار مشکلات حافظه, مشکلات یادگیری, توجه, مشکلات و یا هیچ یک از موارد فوق است.

درمان صلیب تسلط می تواند یک دارایی و نیاز بود که یک اختلال. من همسر صلیب غالب است و یک پزشک, یک هنرمند و یک نوازنده. صلیب غالب افراد می تواند, در واقع, بهترین از همه جهان به دلیل, در بهترین سناریو مورد آنها قدرت در هر دو طرف از مغز است. ذواليمينين مردم اغلب مخلوط غالب و اغلب کشیده شده به سمت راست مغز زمینه ها مانند هنر و چپ مغز در زمینه هایی مانند مهندسی است.

مطالعات نشان داده اند که افراد مبتلا به ADHD هستند بیشتر احتمال دارد به صلیب غالب است. این نیاز نمی تواند یک اختلال است و ممکن است در واقع یک دارایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.