[ad_1]

ایسنا/خراسان شمالی رئیس کمسیون زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اسفراین گفت : تعداد پارکینگ های شهرستان اسفراین نسبت خودرو های عمومی بسیار اندک است و نمی‌تواند پاسخگوی نیاز مردم باشد.

طلعت رگبار در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهارکرد: امروزه با معضل عدم وجود پارکینگ مناسب در اسفراین روبه رو هستیم و غالبا مشاهده می شود که مردم خودرو های خود را در خیابان ها پارک می کنند.
وی افزود : به علت ارزش بالای زمین  باید با یک چشم انداز مناسب از ایده پارکینگ های هکتاری عبور کرده و به فکر ایجاد پارکینگ های طبقاتی باشیم تا این مشکل در شهر مرتفع شود .
این عضو شورای اسلامی شهر اسفراین با اشاره به عرض کم خیابان ها گفت : خیابان های اصلی و قدیمی اسفراین از عرض بسیار کمی برخوردار هستند و پارک کردن خودرو ها در کنار خیابان بیش از پیش از این عرض می کاهد و همین موضوع سبب ایجاد ترافیک می شود.
وی با اشاره به اینکه سرمایه گذاران باید به سرمایه گذاری در اسفراین توجه ویژه داشته باشند، اضافه کرد : متاسفانه به علت وجود بروکراسی پیچیده اداری بسیاری از سرمایه گذاران از ایجاد پروژه در این شهرستان خودداری کرده و سرمایه خود را به خارج از شهرستان هدایت می کنند و این روند موجب کند شدن فرایند توسعه در اسفراین می شود .
رییس کمیسیون زیست و خدمات شهری تصریح کرد: شورای شهر باید  در استعداد یابی و تشویق افراد سرمایه گذار تلاش کرده و شهرداری نیز در این راستا زمینه  روانساز ی و زدودن  بروکراسی اداری ایجاد انگیزه کند.
رگبار گفت: سرمایه داران باید به کمک شورای شهر شتافته تا سریع تر در جهت توسعه و ایجاد رفاه هرچه بیشتر  اسفراین قدم برداریم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.