[ad_1]

ایسنا/تهران رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از متمکنین و صندوق های قرض الحسنه این استان خواست، در ایام کرونا در کنار مردم باشند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سید محسن محمودی شامگاه یکشنبه در نشست مسئولان صندوق‌های قرض الحسنه که در دفتر امام جمعه این شهرستان ورامین برگزار شد، در سخنانی با ارائه گزارشی از وضع موجود و تاکید بر لزوم حمایت جدی از آسیب دیدگان کرونا گفت: اجرای رزمایش مواسات و همدلی با تاکید و هدایت مقام معظم رهبری اقدامی عملی در راستای کمک به محرومین و آسیب‌دیدگان کرونا است.

او ادامه داد: در کنار اهدای بسته‌های حمایتی اعطای وام می‌تواند گره گشای بسیاری از خانواده‌ها باشد.

امام جمعه موقت شهرستان ورامین با تقدیر از تمام خیرین به خاطر کمک‌های آنها در این ایام از صندوق های قرض الحسنه درخواست کرد ، با اعطای وام با تسهیلات ویژه در خدمت این عزیزان باشند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران پیوند عمیق صندوق های قرض الحسنه به بدنه مردم را مورد اشاره قرار داد و از تمامی صندوق های سراسر استان خواست در این مهم ایفای نقش تاریخی کنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمودی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: صندوق های قرض الحسنه با اهدای وام به محرومین به زندگی آنها شادی را هدیه بدهند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.