[ad_1]

این است که سن مصرف کنندگان است. تمام جهان در ماموریت به آنها لطفا. اما با استفاده مفرط از تکنیک های پخش تبلیغات در تلویزیون و یا رادیو و حتی اینترنت یو پی اس های پاپ وجود دارد به سختی هر گونه تازگی به سمت چپ. تبلیغات خود را به رخ کشیدن ممکن شش رقمی بودجه اما پول نمی تواند خرید طراوت. ساده و نشان دادن تبلیغ خود را در یک بالون هلیوم. بادکنک تبلیغاتی را اضافه کنید و طعم منحصر به فرد برای تلاش های خود را.

وجود دارد بسیاری از انواع بالن های تبلیغاتی شما می توانید از را انتخاب کنید. شما باید بالن غول پیکر و کوچک کوتوله بالن با تمام اندازه ها در میان است .اشکال و رنگ ها تقریبا نامحدود است. شما می توانید اجاره و یا خرید آماده ساخته شده است. و یا اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک لمس از تخصص خود را سفارشی آگهی بالون به عنوان در هر انتخاب خود را. به کلمات شما می تواند یک حداقلی تنها با نام شرکت و شماره تماس های چاپ در سطح نوعی بالون هوایی کوچک یا شما می توانید کامل تعبیر تبلیغ و می تواند زینت بالون خود را با برخی از آثار هنری گرانبها.

فکر نمی کنم که خود را شناور آگهی به زودی خواهد مرد. آگهی بالن امروز ساخته شده از مواد محکم و طولانی زندگی می کند. شما می توانید خراب برای انتخاب اگر شما می خواهید برای دادن آگهی خود را در ابعاد مختلف با بادکنک تبلیغاتی. شما می توانید انتخاب از:

هوا سرد بادی – این بالن ایستاده تقریبا 25 فوت قد و پر سرد دمنده هوا. آنها بهترین را برای بزرگ خارج از فضاهای.

رژه بالن – بهترین راه برای برقراری ارتباط پیام خود را به جامعه ای است که بیانیه خود را نشان داده شده در رژه بالون. شما می توانید پیام خود را در بالون و بخش بزرگی از جرم را مشاهده آن است.

بالن هلیوم – این آگهی بالن طیف وسیعی از 7feet به 30 فوت است. سفارشی آنها را با نام شرکت و لوگو و مطمئن باشید برای گرفتن توجه.

بزرگ بالون هلیوم – این زیاد توجه غاصبان. قرار داده تا یک و تجربه افزایش در مصرف ترافیک.

اگر شما می خواهید ایستاده تبلیغات برای نشان دادن کسب و کار خود و theme go به صورت ایستاده بالن و یا رقص بادکنک. افسار عظیم رنگارنگ, رقص, غول پیکر و قرعه کشی به اندازه جمعیت به عنوان شما می خواهید. اما به یاد داشته باشید که این رقصنده رقص بهترین روز آرام و تمایل به سقوط اگر بادها ضربه بیش از 20 مایل در ساعت است. اگر شما می خواهید کسب و کار خود را به پرواز بالا با استفاده از هلیوم پر از بالن. آنها شناور بالا و مردم را به نوبه خود سر. به یاد داشته باشید برای کراوات یک پایان یا رویای خود را سرگردان دور.

هلیوم یک گاز نجیب است که از هوا سبکتر است و باعث می شود بسیار عالی بالون هلیوم. تبلیغات بادکنک پر از هلیم این است که سیستم ایمنی بدن به شعله و بسیار کم جوش و نقطه ذوب که باعث می شود بالون هلیوم امن به جز در شرایط شدید.

بالن های تبلیغاتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر نقطه در خیابان بیش از استادیوم ها و نمایشگاه ها. شما همچنین می توانید کوه رویاهای خود را در یک هلیم غول پیکر در بالای ساختمان و جذب نگاه.

چرا ما با استفاده از آگهی بالن ؟

– شما می توانید خود را افزایش ارتباط با مشتری.

– شما باید به صرف مقدار کمتر از دیگر فرم های آگهی. شما در امان هستند بیلبورد هزینه اجاره هزینه و دیگر هزینه های تبلیغات.

– شما می توانید جذب بیشتر مشتری در صد با یک بودجه کوچک است. آگهی بالن افزایش کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها می تواند به رقابت با کسب و کارهای بزرگ.

– با یک بالون هلیوم شما در حال پرواز نام تجاری خود را با درآمد بیشتر آگاهی نام تجاری.

– فروش خود را دخيل خواهد شد.

– شما می توانید به راحتی جذب رسانه ها و پرورش بهتر روابط عمومی ارتباط است.

– تبلیغات بالن انعطاف پذیر هستند و شما می توانید آنها را در هر نقطه که شما می خواهید.

صاحب آگهی آسمان و لذت مردم با تصاویری خیره کننده با یک بالون هلیوم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.