افزایش شمار قربانیان کرونا در فرانسه

[ad_1]

با ادامه‌ی گسترش کرونا در فرانسه و اعمال محدودیت‌های قرنطینه، شمار جان‌باختگان بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در این کشور نزدیک به ۱۵ هزار نفر رسیده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، نهاد بهداشت عمومی فرانسه اعلام کرد که شمار تلفات بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در فرانسه از زمان شیوع این ویروس با سرعت کمی افزایش یافته است. این نهاد بهداشتی هم‌چنین افزود که قرنطینه‌ی کشور اولین اثرات خود را گذاشته است و کم‌کم هویدا خواهد شد.

نهاد بهداشت عمومی فرانسه در بیانیه‌ای اعلام کرد که آمار و اطلاعات ثبت‌شده این مسئله را تأیید می‌کنند که همه‌گیری و شیوع این ویروس در کشور ما هم‌چنان ادامه دارد و به شدت در حال آسیب رساندن به ما است.

این نهاد هم‌چنین اعلام کرد که تمهیدات قرنطینه‌ای، اعمال قوانین عبور و مرور در خیابان‌ها، فاصله‌گذاری اجتماعی به اندازه‌ی حداقل ۱ متر از اقداماتی است که به کاهش چشمگیر شمار مبتلایان در کشور منجر شده است و این از اولین اثرات قرنطینه و اقدامات مقابله‌ای ما برای مبارزه با کروناست.

شمار قربانیان کرونا در فرانسه با ثبت ۵۶۱ فوتی دیگر به ۱۴ هزار و ۳۹۳ تن افزایش یافته است.

نهاد بهداشت عمومی فرانسه اعلام کرد که هوشیار بودن در این مواقع بسیار مهم است تا از ابتلا به این بیماری جلوگیری شود، تعداد بسیار زیادی از هموطنانمان هنوز هم در بیمارستان‌ها درگیر مبارزه با ویروس کرونا هستند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.