جالب اینجاست که دستکش ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده قیمت انواع دستکش پزشکی https://sedanmed.ir/medical-gloves-choice/ و انواع مختلفی از آن نظیر لاتکس، وینیل، نیتریل و نایلونی به بازار معرفی شده است که هر کدام از آنها مزایا و معایبی را با خود به همراه دارند که افراد با توجه به نیاز خود باید به سراغ استفاده از آن بروند. خرید دستکش پزشکی با توجه به کاربرد آن باید انجام شود. گشاد بودن این دستکشها این امکان را به دستها میدهد که به راحتی در داخل آن قرار گیرند و در اثر انجام فعالیتها دچار تعریق نشوند. از دستکش های پزشکی بدون پودر در محیط های تمیز پزشکی و دندانپزشکی، یعنی جایی که نیاز به استریل قیمت انواع دستکش پزشکی بودن برای اعمال حساس دارد استفاده می شود.

انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی

👈 برای آشنایی و خرید انواع دستکش های جراحی برروی لینک زیر کلیک کنید. قیمت انواع دستکش پزشکی این نوع دستکش، نسبت به سایر دستکش های پر فروش دیگر مانند دستکش لاتکس و نیتریل، دارای برتری ها و نقاط ضعفی می باشد که با آشنایی با ویژگی های این نوع دستکش، می توانیم بهترین انتخاب را در راستای خرید دستکش وینیل، و همچنین استفاده از آن متناسب با زمینه ی فعالیت خود، داشته باشیم. در این راستا می توانید با آشنایی با ساختار و ویژگی های این نوع دستکش، و همچنین انواع مختلف قیمت انواع دستکش پزشکی دستکش وینیل، انتخابی مطمئن و متناسب با زمینه ی کاری خود داشته باشید. از این دستکش ها همچنین در هنگام محافظت از وسایل حساس مختلف در محیط پزشکی، برای محافظت از دست مورد استفاده قرار می گیرند.

برای مثال اگر میخواهید قسمتهای ظریفی از دهان را معاینه و لمس نمایید، قیمت انواع دستکش پزشکی دستکش وینیل مانع از انجام درست و راحت کار میشود. سامانه ضمانت برگشت پول فروشگاه ایسام، این امکان را برای شما فراهم میکند تا خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و سفارش خود را در کوتاهترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید. دستکش های لاتکس می توانند منجر به واکنش های آلرژیک برای برخی از کاربران شود، اما با این وجود بسیار پرمصرف می باشند چرا که به دلیل انعطاف پذیری و استحکام این دستکش ها، دست کاربر به راحتی داخل دستکش می شود و به وی اجازه می دهد همه چیز را به راحتی لمس نماید که باعث بهبود عملکرد متخصصان و جراحان پزشکی می شود.

قیمت انواع دستکش پزشکی

قیمت دستکش لاتکس امروز به دلیل افزایش نیاز جامعه، پایین میباشد. یکی از دستکش های ارزان قیمت در محیط های نظافتی و محیط های آزمایشگاهی، دستکش وینیل می باشند. قیمت دستکش پزشکی وینیل نیز بسیار مناسب و پایین است؛ اما نمیتوان در کاربردهای طولانی مدت و حساس از آنها استفاده کرد. خرید دستکش وینیل برای کسانی که سابقهی آلرژی پوستی دارند، بسیار مناسب است؛ قیمت انواع دستکش پزشکی زیرا این دستکشها به طور مستقیم به دست نمیچسبند و قدری آزادتر هستند. از ویژگیهای مهم مدل وینیل، عدم واکنش شیمیایی آن در مقابل اسیدها، بازها و الکل است؛ به همین جهت در بسیاری آزمایشگاهها از وینیل به عنوان دستکش استفاده میشود.

همچنین این دستکشها در برابر سرما و گرما نیز دچار تغییر شکل نمیشوند. بعضی برند ها ممکن است سایز ۵ را نیز داشته باشند که مخصوص پزشکان زن است. در حال حاضر سازمان FDA تنها اجازه می دهد که دستکش های ایمنی یکبار مصرف پزشکی درجه یک وارد بازار شوند. به طور میانگین بین ۱۰ جراح یا پرستار در ۱۰۰ عمل با یک دستکش ۱۷۲ سوراخ شدگی و با دو دستکش تنها ۵۰ سوراخ شدگی در دستکش داخلی دیده شد. قیمت انواع دستکش پزشکی البته حساسیت هایی که در ادامه ذکر شده برای همه استفاده کنندگان از این نوع دستکش ایجاد نخواهد شد .کمترین حساسیتی که ممکن است برای دستتان با استفاده از دستکشهای لاتکس ایجاد شود، به صورت خشکی، خارش، سوزش، پوسته ریزی و قرمزی پوست است که در اثر استفادهی مداوم از لاتکس دیده میشود.

فروشگاه ما انواع دستکش های یکبار مصرف پزشکی و جراحی را با کمترین قیمتی که در بازار آنلاین موجود است و بالا ترین کیفیت از بهترین تولید کنندگان سراسر ایران به فروش میرساند . نیتریل از جنس پلیمر سه گانهی مصنوعی است که از طریق لاستیک یکبار ولکانیزه شده به دست میآید. قیمت انواع دستکش پزشکی در ساخت این دستکشها از پلیمرهای مختلفی اعم از لاتکس، لاستیک نیتریل، پلیوینیل کلراید و نئوپرن استفاده میشود. در وهله اول باید بدانید که پزشکان و متخصصان و حتی سایر افراد این دستکش ها را به دو نوع دستکش های جراحی و دستکش های معاینه دسته بندی می کنند.

انواع دستکش های پزشکی

بنابر این دستکش های ارتوپدی باید بسیار ضخیم و مقاوم باشند و البته حس لامسه ی جراح را نیز حفظ کنند. به صورت کلی باید توجه داشت عاملی که تعیین میکند افراد از چه نوع دستکشی استفاده کنند جنس دستکش، مزایا و معایب دستکش، هزینه، سایز، راحتی، میزان مقاومت دستکش، “قیمت انواع دستکش پزشکی” حساسیت و دقت در لمس است. یکی دیگر از نکاتی برای خرید دستکش باید به آن توجه کنید، محافظت آن در برابر مواد مختلف است. دستکش های یکبار مصرف ، یکی از ابزار هایی هستند که پزشکاه برای معاینه و معالجه بیماران به آن احتیاج دارند. اکثر افراد تصور میکنند استفاده از دستکش پزشکی آنها را از شستن دستها با آب و صابون معاف میکند؛ اما باید بگوییم که این تصور غلط است و حتما لازم است که قبل از به دست کردن دستکش و حتی پس از آن، دستها را با دقت با آب و صابون شست و شو دهید.

انواع دستکش پزشکی

هر کدام از انواع دستکش ها مزایا و معایب و کاربرد خاص خود را دارند که قبل از استفاده باید نسبت به آن آگاه شوید. همانطور که گفتیم دستکش های لاتکس کاملا به پوست دست می چسبند و با حفظ حس لامسه، از پوست پزشک در برابر انواع ویروس ها، باکتری ها و بیشتر مواد شیمیایی محافظت می کنند. قیمت انواع دستکش پزشکی به نوعی افراد در اتاق عمل از این دستکش ها به منظور ایمن کردن خود در برابر انواع میکروارگانیسم های موجود در بدن بیمار و هم به منظور پیشگیری از انتقال بیماری و عفونت های دیگر به بدن بیمار استفاده می کنند. استفاده از دستکش های جراحی کمک بسیار زیادی به عدم انتقال عفونت و آلودگی به بیمار در حین جراحی می کند.دستکش های جراحی دارای مقاومت و انعطاف قابل قبول و راحتی هستند.

در مقابل دستکش های بدون لاتکس مانند وینیل، مقاومت کمتری در برابر آلودگی ها و ویروس ها دارند و بهتر است در استفاده های طولانی مدت استفاده نمی شوند. باید همواره تدابیر لازم برای محافظت فردی و جلوگیری از آلودگی به این ویروس را بیاندیشد.پارگی و سوراخ شدن دستکش های استریل قیمت انواع دستکش پزشکی و جراحی و تماس با خون و ترشحات بیمار مبتلا به ایدز زمینه ساز آلودگی با این ویروس در مراکز درمانی می باشد.علاوه بر رعایت اصول ایمنی فردی، استفاده از محصولاتی همچون دستکش ضد ایدز یکی از روشهای فوق العاده موثر به منظور پیشگیری از آلودگی به این ویروس می باشد.دستکش ضد ایدز 3 لایه با داشتن لایه ای ضد برش مانع از پارگی و سوراخ شدن دستکش در حین تماس با ابزار آلات تیز و تیغ و سر سوزن میشود .

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که وبسایت ما دارای بهترین قیمت همراه با بهترین کیفیت محصول میباشد که خیال شما خریداران محترم را از بابت کالایی که دارید خریداری میکنید راحت میکند. قیمت انواع دستکش پزشکی حتما از خود میپرسید که چه کسانی از دستکش جراحی استفاده میکنند؟ به همین دلیل اکثر پزشکان تنها در موارد ضروری از دستکشهای یکبار مصرف پودری را استفاده میکنند. به همین دلیل دستکشهای ضخیم برای انجام کارهای مهمی مانند جراحیهای ظریف که نیاز به حساسیت لمسی بالایی دارند، مناسب نیست. یکی دیگر از پر مصرفترین انواع دستکشها، دستکشهای نایلونی یا فریزری است که بیشتر در محیطهایی همچون هتلها، آشپزخانهها و مراکز بهداشت و… در آزمایشگاهها و به منظور انجام امور آزمایشگاهی هم از دستکش لاتکس نوع پودری استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.