[ad_1]

کار در ارتفاعات تبدیل به یک موضوع در سال های اخیر با بسیاری از ملل و قوانین به آرامی تغییر در نحوه تعریف آنها از یک ارتفاع – اما بیشترین تبلیغات را احاطه کرده استفاده از نردبان و اینکه آیا آنها مناسب برای کار در ارتفاع.

به طور سنتی ما می تواند فرض ارتفاع در منطقه 2 متر – قانون معمولا تنظیم این به عنوان ارتفاع که در آن آسیب رخ می دهد و باید کنترل شود. بدیهی است که ما افزایش از 2 متر خطرات بالقوه افزایش می یابد تا جایی حدود 15-30 متر و پس از آن نتایج نهایی تغییر نمی اندازه.

با این حال در سال های اخیر شده است وجود دارد یک حرکت به می گویند هر چیزی که می تواند آسیب ها می افتد ، باید تلقی ارتفاع. من نمی مخالفم که هر یک ممکن است خطر باید مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت اما به همان اندازه ما می دانیم که خطر با افزایش ارتفاع در اکثر موارد و مراقبت های مورد نیاز در نتیجه افزایش بیش از حد. اما بدیهی است که حساب از عوامل دیگر – چه خواهد بود کاهش یافته است بر روی آنچه که آنها حمل/برگزاری همه از آن می تواند به افزایش خطرات.

پس چه هستند خطرات – واضح آنهایی که مردم در حال سقوط و آیتم های در حال سقوط بر روی آن است – اما همچنین در نظر گرفتن ایمنی ساختار و یا تجهیزات مورد استفاده برای به دست آوردن مردم به ارتفاع و به طور کلی به معنی دسترسی به ارتفاع.

جلوگیری از سقوط:

در حقیقت با وجود روش های هسته ای برای جلوگیری از سقوط با حمایت بیش از رسیدن به نیاز برای یک کار با ثبات پلت فرم/منطقه است. سه روش به منظور اثربخشی:

موانع ایمنی و لبه حفاظت – یک دیوار یا مانع از بیش از 1.1 متر در ارتفاع ایده آل به معنی حصول اطمینان از ایمنی در ارتفاعات است. آن را تنها روش برای جمعیت زیادی کار در ارتفاع و یا جایی که عمومی مجاز به منطقه.

مهار ایمنی و محدودیت خطوط – این استفاده می شود که به درستی و توسط افراد آموزش دیده در حال لانه بهترین روش است. آنها نیاز به استفاده و یا حداقل راه اندازی توسط افراد صالح و تنها محافظت از کاربر. بسته به نوع کار و شرایط ایده آل داری سیستم است که در واقع مانع از سقوط – بنابراین یک افسار خط است که شما مانع سقوط کردن لبه است, بهتر از یکی است که اجازه می دهد تا شما را به مرحله خاموش “لبه” اما شما مانع سقوط بیش از 2 متر است.

فاصله امن – در تئوری – در سقف مسطح با تعداد محدودی از مردم شما می تواند به کاهش خطرات توسط حصول اطمینان از هیچ کس وارد منطقه ای عرض 3 متر از لبه. آن محدود است که در آن نیاز به کارگران به خاطر فاصله زمانی که اشغال شده با چیزهای دیگر – اما برای کوتاه مدت کار می توان آن را یک راه حل ساده که دیگر راه حل نیست عملی است.

جلوگیری از آیتم های در حال سقوط

برای جلوگیری از موارد سقوط, good housekeeping, ضروری است در همه زمان ها – اما به همان اندازه اطمینان از چیزهایی که نمی توانید از سقوط با استفاده از موانع فیزیکی و پا زدن تخته داربست/سیستم عامل یا تسمه یا طناب اتصال ابزار به کارگران همه کمک به کاهش خطرات.

اگر خطرات باقی می ماند و سپس محرومیت مناطق زیر کار منطقه مورد نیاز مناطق که مردم و کارکنان نیست/نمی توانم وارد کنید. بدیهی است که این نیز ممکن است یک کلاه سخت منطقه برای کمک به کاهش خطرات برای کارکنان مورد نیاز برای کار در این مناطق است.

هنگامی که به دنبال در ارتفاعات با توجه به ذخیره سازی مناطق مانند نیم اشکوب سازی اطمینان از موارد نیست انباشته بالاتر از ایمنی مانع و یا اگر آنها برخی از وسایل برای جلوگیری از آیتم های در حال سقوط در محل است.

دسترسی به تجهیزات:

بدیهی است هنگامی که ارتفاع را می توان با استفاده از مراحل و یا درب و سپس این موضوع حل و فصل شده است – اما زمانی که شما نیاز به استفاده از تجهیزات دسترسی استفاده از داربست بالا بردن سیستم عامل کار (EWP) مانند وانت گیلاس یا قیچی بالابر بهتر از نردبان. آنها به طور معمول ارائه لبه حفاظت و kickboards برای کاهش خطرات ناشی از ابزار و تجهیزات در حال سقوط بیش از حد.

هنگامی که در حال استفاده از آن مهم است برای اطمینان از داربست درستی ساخته شده و امضا شده به عنوان مورد نیاز توسط افراد صالح و کار سیستم عامل نگهداری می شود بازرسی و بررسی توسط افراد صالح برای اطمینان از ایمنی ادامه.

نردبان شده اند قانونى به عنوان ادعا توسط برخی از وجود دارد صرفا شده است سوال مطرح شده که آیا آنها مناسب برای کار طولانی مدت. آن را به عنوان همیشه boils پایین به ارزیابی ریسک. ما باید قبول داربست یا EWP هستند امن تر از نردبان – اما برای کوتاه مدت کار می کنند و یا کار در مناطق غیر قابل دسترس نردبان ممکن است تنها گزینه واقع بینانه. به طور کلی دسترسی به همان قوانین ایمنی به عنوان تا کنون اعمال می شود – موقعیت آن را مطمئن شوید که آن پایدار اطمینان حاصل آن در جهت خوب و کاربر صالح است و می داند که اصول ایمنی نردبان. نیز وجود دارد گزینه های برای استفاده از مهار ایمنی و نقاط لنگر برای کار بر روی نردبان است که در گذشته بیش از 15 دقیقه و یا شامل کمتر از ایده آل برای انجام وظایف یک نردبان.

هنگام استفاده از نردبان و پله پله فکر می کنم در مورد کاربر و آنچه آنها انجام می دهند – به علاوه تعداد دفعات استفاده. استاندارد نردبان و نردبان گام خوب برای گاه به گاه ساده مشاغل – اما در انبارداری بایگانی arears که در آن مردم خواهد بود در حال بارگذاری/تخلیه اقلام در ارتفاع و سپس سرمایه گذاری در پله پله با نرده و خوب کار سیستم عامل است.

متخصص ارتفاع کار:

هنگامی که ما در نظر گرفتن استفاده از طناب دسترسی به سیستم های همان اصول آن فقط یک بیشتر مورد شدید و متکی کاملا در صلاحیت کسانی که در راه اندازی این کار. هنگامی که به دنبال در طناب دسترسی شما نیاز به دسترسی به متخصص riggers – در حال حاضر که به معنی متخصص مدارک – به طور معمول IRATA وجود دارد اما نهادهای دیگر که گواهی آموزش پرسنل بسته به کشور یا صنعت. اما افراد صالح کلید هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.