[ad_1]

در هنگام خرید یک ماشین جدید شما در نظر ایمنی بالاتر از دیگر ویژگی های تزئینی? اگر شما کودکان در جواب شما قطعا باید بله. اکثر پدر و مادر با استفاده از اتومبیل های خود را هر روز اغلب با فرزندان خود سوارکاری همراه است. به همین دلیل بسیار مهم است برای همیشه آگاه از ایمنی کودک شما در حالی که سوار در ماشین. خودرو تصادفات علت غیر عمدی مرگ و میر در میان کودکان زیر سن 14 سالگی به همین دلیل است که تعجب آور است به شنیدن این که تا 14 درصد از کودکان هنوز سوار بی بند و بار در اتومبیل.

فرزندان خود را مهم ترین سرمایه گذاری شما. چه اقدامات شما به شما تضمین ایمنی کودکان در حالی که در یک ماشین ؟ یک گام شما می توانید به مطمئن شوید که ماشین شما درایو ارائه می دهد بالاترین سطح از حفاظت. 2006 هوندا است که یک وسیله نقلیه است که نه تنها مطابق با تمام مقررات دولت اما فراتر از انتظارات در تمام ویژگی های ایمنی. هر ویژگی تاکید می کند برای حفاظت از کودکان از جمله چفت و کودک-صندلی مجریان و طرف مقابل Airbags با مسافر-طرف مستاجر موقعیت تشخیص سیستم (OPDS).

چفت و کودک-صندلی افسار مجریان

قانون کودکان باید محدود در تمام اوقات در حالی که در یک ماشین. صندلی ماشین کودک بسیار موثر در کاهش خطر مرگ. در واقع آنها کاهش خطر مرگ با 71 درصد برای نوزادان و 54 درصد برای کودکان نو پا. محکم ایستاده برای پایین مجریان و Tethers برای کودکان, جدید صندلی ماشین سیستم دلبستگی که توسعه داده شد به صندلی ماشین کودک آسان تر برای استفاده و امن تر است. با چفت شما دیگر مجبور به استفاده از کمربند ایمنی برای امن صندلی ماشین کودک در وسیله نقلیه خود را به دلیل پایین مجریان و فایل های پیوست که در حال ساخته شده به ماشین. این را به صندلی ماشین نصب و راه اندازی آسان تر و امن تر است. بسیاری از وسایل نقلیه ساخته شده است در و یا پس از 2002 را محکم نگاه داشتن.

2006 هوندا ساخته شده است با بیرونی صندلی های عقب دارای قفل کردن سیستم برای صندلی کودک. آن متشکل از 2 پایین تر مجریان و یک واحد بالا tethor به مطمئن شوید که صندلی ماشین است که به درستی نصب شده است. تخمین زده می شود که حدود 85 درصد از صندلی ماشین نصب شده اشتباه است. قفل کردن سیستم باعث می شود نصب و راه اندازی آسان و به طور کامل امن است. برای صندلی ماشین که سازگار نیست با چفت می توان آنها را با خیال راحت نصب شده در عقب صندلی از هر 2006 هوندا با استفاده از قابلیت قفل کمربند منقبض.

Front Side Airbags با مسافر-طرف مستاجر موقعیت تشخیص سیستم (OPDS)

2006 هوندا واقعا می رود بالا و فراتر از هر گونه عادی مقررات با ویژگی های ایمنی از طرف مقابل کیسه های هوا و OPDS. در این رویداد از یک ضربه به سمت ماشین سنسور باعث خواهد شد طرف کیسه هوا به بلافاصله باد. کیسه هوا ارائه یک کوسن بین مستاجر شانه و درب در نهایت حفاظت از راننده یا مسافر جلو فوقانی بدن از هر گونه تاثیر قابل توجهی. این OPDS با استفاده از مجموع هفت سنسور در مقابل مسافر در پشتی برای تشخیص ارتفاع و موقعیت صندلی مسافر. اگر یک کودک یا کوچک-statured بزرگسالان با تکیه به جلو به مسیر سمت کیسه هوا سنسور غیر فعال کردن آن. راننده بلافاصله مطلع هشدار دهنده نور است.

به طور مشابه, هشدار دهنده نور را خاموش خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان مسافر نشسته پشت در حالت نشسته. این ویژگی مناسب برای والدین با کودکان در صندلی مسافر. دیگر در حال airbags یک نگرانی به دلیل سنسور های پیشرفته است که نظارت بر فرزندان خود را برای شما. این ویژگی نیز ساخته شده و هوندا اودیسه.

2006 هوندا همچنان سنت خود را از بودن در میان بهترین خودرو در بازار است. ایمنی اولویت اول خود را با 2006 هوندا. آن را به شما تمام اقدامات ایمنی و احتیاطی به نگه داشتن خانواده خود را امن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.