[ad_1]

Cryptocurrencies تمام خشم در حال حاضر.

در همه جا شما می بینید با عناوین چشمگیر هزار درصد سود برای “سکه” مانند بیت کوین. اما آنچه به آنها ارزش ؟ هنگامی که شما همیشه استفاده از بیت کوین?

حقیقت این است که این عملی نیست در حال حاضر در درجه اول با توجه به مقدار زمان آن طول می کشد برای تکمیل معامله. اما سایر سکه ها وجود دارد که در حال ظهور به عنوان عملی نامزدها به موفقیت bitcoin به عنوان شماره 1 cryptocurrency.

وجود دارد مقدار زیادی به درک در مورد پیچیدگیهای cryptocurrencies اما این مقاله بیشتر در مورد پیدا کردن فرصت های سرمایه گذاری از توضیح علمی پشت آنها.

یک حباب در بیت کوین?

یکی از چیزهایی که مهم است بدانید این است که مفهوم “معدن.” این اساس cryptocurrencies. این که چگونه جدید bitcoins ساخته شده است.

به عبارت ساده “خیش” از طریق نرم افزار مخصوص حل پیچیده ریاضی مشکل است و پاداش با بیت کوین به عنوان یک نتیجه. سپس معامله ذخیره شده در blockchain و کسانی که بیت کوین به طور رسمی در گردش است.

به عنوان بیشتر بیت کوین در گردش هستند و استخراج آنها پیچیده تر می شود و وقت گیر است و کمتر سودآور است. بنابراین حتی اگر حدود 80 درصد از ممکن است بیت کوین در گردش هستند و در حال حاضر یکی از آخرین نخواهد بود استخراج تا 2140.

همانطور که اکثر مردم در حال حاضر می دانیم بیت کوین دیده است یک تجمع عظیم این سال است. در واقع آن را تا حدود 1200 درصد بیش از سال گذشته باعث بسیاری از مردم فکر می کنم آن را در یک حباب.

کل ارزش بیت کوین در گردش است که در حال حاضر بیش از 150 میلیارد دلار. اگر بیت کوین یک شرکت بود, این امر می تواند در بالا 50 بزرگترین در ایالات متحده است.

من شخصا بر این باورند که تنها دلیل بیت کوین بسیار با ارزش تر از هر دیگر cryptocurrency است به دلیل آن بود که برای اولین بار از طریق شکست به جریان اصلی. که هنوز هم مهم است ، آن را حداقل به دیگر سکه توسعه دهندگان چیزی به بهبود است.

نکته خوب این است که حتی اگر شما فکر می کنم شما از دست رفته قایق با بیت کوین وجود دارد مقدار زیادی از دیگر cryptocurrencies وجود دارد. البته برخی از کلاهبرداری هستند اما دیگران باید پتانسیل واقعی است.

یکی از آنهایی است که به اعتقاد من واقعی و عملی استفاده است به نام داش.

داش: دیجیتال نقدی

اولین بار, Dash است که پیش از بازی از نظر راحتی. در حال حاضر معاملات بیتکوین را حدود 10 دقیقه تا یک ساعت در دمای. داش تنظیم است به طور اولیه cryptocurrency است که می تواند منتقل شود فورا (در کمتر از یک ثانیه) بین احزاب و آن را بسیار عملی تر وقتی که می آید به خرید چیزهایی آنلاین و یا در فروشگاه.

یکی از جذاب ترین ویژگی های Dash است که 10 درصد از تازه استخراج سکه ها با توجه به فاصله دائو (غیر متمرکز مستقل سازمان). به عبارت ساده دائو است که وزارت خزانه داری داش. در حال حاضر قیمت بیش از 600 $در هر سکه که 4 میلیون دلار در هر ماه است که آن را می توانید استفاده کنید.

این مهم است که بدانید که هیچ دیگر سکه این نوع مداوم بودجه. با این پول داش دائو می تواند به توسعه و بازار ارز است.

همچنین هر کسی می تواند ارائه یک ایده برای یک پروژه به منظور افزایش ارزش داش. سپس این پروژه رای گیری توسط هزاران نفر از داش توسعه دهندگان. به عنوان مثال می توان به همکاری با فروشگاه ها به داش معنای عملی معامله برای خود کالا.

البته این به توسعه دهندگان پول از داش بنابراین هر چیزی که منافع و ترویج ارز خواهد بود فریبنده است.

این باعث ایجاد یک دایره اثر که در آن ارز قدردانی در قیمت به دلیل آن را بهتر تامین می شود و به بازار عرضه شده و سپس دائو باعث می شود بیشتر پول و قادر است به بازار داش و حتی بیشتر.

دستیابی به موفقیت برای داش

تا کنون داش می توان در بیش از 300 فروشگاه های فیزیکی و بیش از 100 وب سایت به خرید کالا یا خدمات. اما برای دستیابی به موفقیت در آن می تواند از صنعت ماری جوانا.

در حال حاضر بانک ها مجاز به چیزی برای انجام با ماری جوانا معاملات; همه چیز باید انجام شود ، فروشندگان حتی نمی توانید پول را از فروش خود را در یک بانک.

نه تنها این را به خطر سرقت, اما این شرکت ها مجبور به پرداخت پول نقد ذخیره سازی و حمل و نقل. که اضافه می کند تا به سرعت.

قادر بودن به استفاده از خط تیره بزرگ خواهد بود برای این فروشندگان. این نیز به معنی چیزهای زیادی برای قیمت داش.

خبر خوب این است که آن را در حال حاضر آغاز شده در حال پیشرفت است. در آوریل داش همکاری با یک دیجیتال سیستم پرداخت به نام Alt سی و شش است که با مشارکت برخی از پیشرو داروخانه مدیریت کسب و کار شرکت های نرم افزاری در کشور است.

این شرکت های نرم افزاری معاملات آهنگ برای صدها نفر از درمانگاه ها و خدمات تحویل. که بدان معنی است که داش کاربران در حال حاضر صدها نفر از راه برای استفاده از ارز است.

پس داش رسما یک روش پرداخت در Alt سی و شش در اکتبر 11 قیمت آن بالا رفته 118%. که تنها در یک ماه و نیم.

فقط آغاز

با درپوش بازار تنها $4.8 میلیارد دلار در مقایسه با بیت کوین $156 میلیارد اعتقاد من داش هنوز هم مقدار زیادی از اتاق را برای صعود به جلو رفتن.

صنعت ماری جوانا است که فقط شروع به داش اما آن را یکی از بزرگ. در سال 2016 قانونی فروش حدود 7 میلیارد دلار است. یکی دیگر از حدود 46 میلیارد فروخته شد در بازار سیاه است.

و به عنوان بیشتر فروشگاه های باز و ماری جوانا قانونی می شود در بیشتر کشورهای که حقوقی شماره انتظار می رود که 23 میلیارد دلار تا سال 2021 و 50 میلیارد دلار توسط 2026.

دوباره این فقط آغاز برای داش. منحصر به فرد خود را فوری معامله ویژگی باعث می شود آن را یک جایگزین مناسب به پول نقد دادن به آن یک لبه بیش از دیگر cryptocurrencies مانند بیت کوین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.