[ad_1]

این مگس ها در رنگ ته رنگ ها و سایه های رنگین کمان رنگ ها در مجاورت نزدیک از ابرها. آن علمی است و فعالیت ورزشی, تفریح و سرگرمی و بوم برای بیان هنری است. برای هزاران سال است که آن را graced آسمان بسیاری از کشورهای جهان. این یک بادبادک; نماد فرهنگی و جهانی در دستگاه است که بر همه اقشار جامعه است. این کلمه به اندازه کافی برای ارسال هر کودک یا نوجوان به حملات شادی.

آن همواره جایگاه ویژه ای در تاریخ هند و قدمت آن به تهاجم Monghols که به اسلام گروید. حتی امروز از آن است که جامعه مسلمانان که آنها را. معمولا به عنوان شناخته شده Patang یا Guddi در هند آن است که به طور کلی ساخته شده از دستمال کاغذی و بامبو است که باعث می شود یک مرکز ستون فقرات و یک کمان ترسیم ستون فقرات. بدون در نظر گرفتن رنگ منحصر به فرد طراحی و اندازه تقریبا همه هندی kites مشابه شکل.

بخش هایی از یک بادبادک: صرف نظر از انواع مواد طبیعی یا مصنوعی مورد استفاده در ساخت و ساز آن بخش هایی از یک بادبادک خاص هستند. اینها هستند: بادبان است که مواد پوشش. ترین بادبادک باید افسار. استثنا کسانی هستند که پرواز با اتصال به خط پرواز مستقیم به یک نقطه ثابت در بادبادک. افسار مجموعه ای از خطوط ثابت که متصل به نکات مهم در قاب نگه داشتن بادبادک مناسب پرواز محل. بخش سوم قاب که متشکل از مواد سفت و سخت. بادبان و افسار با هم ایجاد یک قاب با کمک باد. بخش چهارم خط است. این پرواز خط به افسار آنها را به باد.

پرواز نگرش: این دستگاه پرواز می تواند به عنوان بزرگ به عنوان حتی بیش از 50 متر قطر. افسار به یک نقطه لنگر است که استاتیک و یا در حال حرکت پرواز خود را نگرش است که آن را باید در یک پرواز منطقی ثابت مد در زاویه 15 درجه بالای افسار نقطه برای یک دوره پایدار. جنبش کنترل در جهت باد با موضوعات متصل به آن را در یک دست برگزار شد پین-رول. آن است که توسط باد انجام شده و شناور نگه داشته.

نظریه های مختلف منشاء آن و استفاده: آن را دارای سابقه ای طولانی اما هیچ چیز قطعی است و در مورد مخترع. اکثر مردم بر این باورند که بادبادک آمد به هند توسط FHien و Huinدو چینی مسافران در حدود 2800 سال پیش. بادبادک مسلما متولد شده در چین که در آن ساختمان مواد به راحتی در دسترس, اما آن را به عنوان دشوار است برای پیدا کردن تاریخ تولد به عنوان به طور جداگانه در آن تاریخ و افسانه است.

داستان بادبادک برتر اروپا مارکو پولو در اواخر قرن 13th. بادبادک آورده بودند توسط ملوانان از ژاپن و مالزی در 16 و 17 قرن هفتم. این دوره از سال 1860 به حدود سال 1910 بود که “عصر طلایی kiting” وقتی از این استفاده می شد به عنوان وسایل نقلیه برای تحقیقات علمی است. حدود 190 پیش از میلاد برخی از بادبادک خدمت اقدام نظامی است. این بود باد-هارپ که ارتعاش و تولید صدا است که وحشت دشمن است.

یکی دیگر از داستان در مورد بحث مشهور, چینی, عمومی HanHsin که در محاصره کاخ در 196 قبل از میلاد او با استفاده از یک بادبادک به اندازه گیری فاصله بین نیروهای خود و کاخ دیوار پست که او ساخته شده است یک تونل و قادر به حمله به کاخ.

با توجه به افسانه مطرح شده توسط موزه محلی در گجرات در 200 سال قبل از میلاد Huin پرواز یک بادبادک در شب برای ارعاب ارتش از سلسله هان است. از 100 سال قبل از میلاد به تبلیغ 500 بادبادک مورد استفاده قرار گرفت برای ارسال سیگنال و برای اندازه گیری نمونه ای از اردوگاه های دشمن. در سال 1939 نیروی هوایی ایالات متحده و نیروی دریایی مجهز خلبانان با ‘گیبسون دختر که شخصیت زنانه ایده آل برای نجات سیگنال بادبادک کیت. این سیستم نیز مورد استفاده توسط استرالیا و بریتانیا نیروهای هوایی بعد از جنگ جهانی 11. روسیه نیروی هوایی توسعه یافته بسیار مشابه نجات کیت. بادبادک نجات کیت استفاده می شد از طریق جنگ کره در سال 1950.

آن را بين آگهی 960 و 1126 که بادبادک پرواز شد قطبی ورزشی در چین است. چینی ها با استفاده از بادبادک برای جنگ روانی بیش از حد. در این روش بادبادک بودند مورد استفاده قرار گیرد به رها کردن جزوه به یک ترکیب است که زندانیان برگزار شد. آن تحریک یک شورش که منجر به فرار خود را.

با توجه به اینکه هند, ادبیات, بادبادک ذکر شد برای اولین بار در Madhumati توسط Manzan. آنها نامیده می شدند Patang. در اینجا پرواز یک بادبادک است که در ارتباط با این عزیزان توسط یک شاعر است. مراتی شاعران Eknath و Tukaram همچنین توصیف بادبادک خود را در آیاتی که در آن کلمه”vavdi’ استفاده شده است. در این کتاب جهان کامل از بادبادکبیل توماس به تصویر می کشد که بادبادک بازی نقش حیاتی در اوایل قلمرو نبرد بین هندوها و مسلمانان است. اسکاتلند هواشناس دکتر الکساندر ویلسون و توماس ملویل با استفاده از بادبادک برای بلند کردن دماسنج به ارتفاع 3000 پا به اندازه گیری تغییرات دما در ارتفاع.

هر نظریه از آن منشاء آن باد که سزاوار اعتبار برای این کشف. افسانه است آن که کلاه از یک کشاورز چینی دمیده توسط باد کمک به ایجاد اولین بادبادک.این واقعیت و تعجب هستند که چگونه یک ظاهر ساده بادبادک استفاده شده است می تواند در راه است که ما به سختی می توانید تصور کنید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.