بارندگی‌های شهر کرمان تاکنون خسارتی را وارد نکرده است/شهر را برای بارندگی‌های عصر آماده می‌کنیم

[ad_1]

ایسنا/کرمان معاون خدمات شهری شهرداری کرمان بیان کرد: جمع‌آوری آب از سطح شهر تا ظهر امروز به پایان خواهد رسید و با توجه به اینکه براساس پیش‌بینی های اداره کل هواشناسی از عصر امروز بارندگی شدیدی را دوباره در شهر کرمان شاهد خواهیم بود، امیدواریم با اقدامات در حال انجام، شهر دچار بحران خاصی نشود.

“مهدی نیکویی” در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بارندگی‌های شب گذشته در شهر کرمان گفت: به‌طور ناگهانی شدت بارندگی‌ها از شب گذشته در شهر کرمان افزایش پیدا کرد که در نتیجه دچار آبگرفتگی معابر در برخی نقاط شهر کرمان با وجود آنکه از سنوات گذشته چاه و کانال در آن نقاط حفاری شده بود، شدیم.

وی با اعلام این خبر که این بارندگی‌ها تاکنون خسارتی در بر نداشته است، اظهار کرد: شاهد آبگرفتگی معابر از ساعت ۲۰ شب گذشته به‌دلیل شدت بارندگی در برخی از نقاط شهر کرمان بودیم که شهردار کرمان از استاندار درخواست کمک دستگاه‌های نظامی مانند سپاه ثارالله استان، اداره کل منابع طبیعی و سازمان جمعیت هلال احمر کرد تا به‌وسیله پمپ‌ها و دستگاه‌های این ارگان‌ها آبگرفتگی معابر را برطرف کنند که استاندار کرمان نیز طی دستوری که در ستاد بحران صادر کردند این ارگان‌ها را به کمک شهرداری موظف کردند..

معاون خدمات شهری شهرداری کرمان بیان کرد: جمع‌آوری آب از سطح شهر تا ظهر امروز به پایان خواهد رسید و با توجه به اینکه براساس پیش‌بینی های اداره کل هواشناسی از عصر امروز بارندگی شدیدی را دوباره در شهر کرمان شاهد خواهیم بود، امیدواریم با اقدامات در حال انجام، شهر دچار بحران خاصی نشود.

وی با بیان این مطلب که شهر کرمان همانند کاسه ای است که آب از اطراف به داخل شهر وارد می شود، تصریح کرد: شب گذشته بیشتر بارندگی‌ها در سمت مسجد صاحب‌الزمان بوده لذا خیابان‌های میرزا رضا کرمانی، ۱۷ شهریور، سرباز و زریسف‌؛ بیشترین آبگرفتگی را داشته‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.