بازگشت سه واحد تولیدی تعطیل شده مهریز به چرخه تولید

[ad_1]

ایسنا/یزد فرماندار مهریز از بازگشت سه کارخانه تعطیل شده در این شهرستان به چرخه تولید در سال جاری و کلید خوردن طرح‌های بزرگ خیّری خبر داد

«رضا زارعزاده مهریزی» از حل مشکلات سه واحد تولیدی تعطیلی شده و بازگشت آنها به چرخه تولید خبر داد و گفت: کارخانه آرد مهریز که نزدیک به 15 سال از تعطیلی آن می‌گذرد، پس از تغییر مدیریت تا سه ماه آینده دوباره راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان این که با راه‌اندازی این سه واحد تعطیل شده، بیش از 200 نفر اشتغال در شهرستان ایجاد خواهد کرد، افزود: یکی دیگر از این واحدها در زمینه تولید لبنیات فعالیت داشته که چند سال تعطیل بوده و با پیگیری‌های انجام شده، قرار است مجدداً شروع کار کند.

زارعزاده در ادامه از افتتاح 9 واحد تولیدی در شهرک سنگ با 650 نفر اشتغال در سال گذشته خبر داد و گفت: خوشبختانه در سال 98، هیچ واحد صنعتی و تولیدی در شهرستان تعطیل نشد که این افتخاری برای مسئولان مهریز است و امیدواریم بتوانیم مثل گذشته حامی و همراه سرمایه‌گذاران باشیم.

وی در ادامه از پیگیری و حسن نظر خیّران شهرستان در اجرای طرح‌های مختلف خبر داد و گفت: خوشبختانه با پیگیری‌هایانجام شده، چند طرح بزرگ در بخش‌های آموزشی، گردشگری، فرهنگی، عمرانی و درمانی در سال جاری کلید خواهد خورد.

فرماندار مهریز با بیان این که ساخت جاده سلامت شهرستان نیازمند دو میلیارد تومان بودجه است، گفت: این جاده به طول 9 کیلومتر چندی قبل از محل تفرجگاه طبیعی کوه ریگ به سوی غربال بیز، آسیاب دوسنگی، چشمه حسن آباد و سپس به طرف روستای خورمیز تعریف شده است.

وی با بیان این که تکمیل این جاده را شخصاً پیگیری خواهم کرد، گفت: ساخت این جاده به خاطر وجود مناظر طبیعی و کوهستانی و قرار گرفتن در منطقه‌ای خوش آب و هوا، نقش مهمی در جذب افراد و استقبال مردم و مسافران در طول هفته به خصوص روزهای تعطیل دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرماندار مهریز، زارعزاده در پایان نیز از پیگیری طرح‌های ساخت مجتمع بزرگ فرهنگی و هنری مهریز، درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی، اردوگاه اتباع بیگانه در خارج از شهر مهریز، تهیه بانک اطلاعاتی نخبگان شهرستان و پیگیری وضعیت کاروانسرای شاه عباسی و تکمیل روشنایی مسیر یزد – مهریز به عنوان دغدغه‌های مهم شهرستان خبر داد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.