[ad_1]

یکی از چیزهایی است که می تواند خاص با تکنولوژی است که آن را به عنوان پیشرفت ما حریم خلوت. بسیاری از دستگاه های با تکنولوژی بالا هستند در جاسوسی کاوش و کنجکاو ما روزانه حرکات و فعالیت و در حال حاضر آن را آسان تر از همیشه برای شهروندان متوسط به بازی به عنوان به خوبی. GPS ردیابی فن آوری متفاوت است. این تکنولوژی اجازه می دهد تا کارفرمایان و پدر و مادر و حسادت سابق عاشقان به پیگیری ما حرکات به آسانی به عنوان ورود به سیستم ردیابی GPS و به عنوان مقرون به صرفه به عنوان یک ماهانه کابل لایحه. به عنوان یک فرد چگونه می توانید حریم خصوصی خود را به عقب ؟ وجود دارد 2 راه موثر برای گرفتن خودتان از GPS رادار شبکه.

1. خرید یک GPS دستگاه متراکم

GPS دستگاه های متراکم کار کردن این مفهوم است که اگر سیگنال نمی تواند رسیدن به دستگاه ردیابی GPS, پس از آن هیچ پیگیری می گیرد. GPS دستگاه های متراکم کار با ارسال یک موضعی قوی تر سیگنال است که به طور موثر بلوک های ورودی داده های ردیابی بنابراین ردیابی دستگاه نمی توانید ببینید سیگنال قادر به ذخیره مختصات به دستگاه. هیچ ردیابی اطلاعات است و سپس ثبت شده در این دستگاه به دلیل وجود دارد هیچ چیز برای ضبط. GPS دستگاه های متراکم کار در یک منطقه کوچک و موثر در وسایل نقلیه در متراکم سیگنال به خودرو را ردیابی دستگاه و یا می توان آنها را در شخص خود را به جم هر دستگاه GPS شما در حال حمل (مانند تلفن همراه).

مسئله مهم این دستگاه این است که بسیاری از محلات ممنوعیت فروش این دستگاه ها از آنجا که آنها در حال انتقال سیگنال در فرکانس های که FCC ندارد. حتی اگر این دستگاه ها تنها موثر در یک فاصله کوتاه داشتن این دستگاه است که هنوز هم ممنوع است. این شبیه به داشتن رادار تشخیص تجهیزات در محلات است که ساخته شده آن را غیر قانونی است. شما می توانید پیدا کردن مکان های آنلاین مایل به فروش این دستگاه های متراکم به هر کسی که مایل به گرفتن خطر گرفتار شدن با یک.

2. استفاده از خوب قدیمی از مد افتاده تکنولوژی

یکی دیگر از راه برای جم سیگنال های GPS است که با استفاده از خوب قدیمی از مد افتاده تکنولوژی… فویل فلزی. اگر شما می توانید پیدا کردن سیم در GPS دستگاه ردیابی شما, شما می توانید با قرار دادن سیم ها در یک فویل فلزی (آلومینیوم فویل و یا برخی از انواع دیگر از فویل فلزی) و شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از بسیاری از سیگنال های آینده به این دستگاه است. مسئله این است که شما باید بدانید که دستگاه ردیابی GPS است و شما باید بدانید که آنتن سیم بر روی دستگاه. اگر دستگاه در برخی از بخش پنهان از خودرو شما ممکن است برخی از حفاری را در جهت پیدا کردن آن ممکن است مشکل به قفس یا جعبه گذاردن سیم در فویل.

متاسفانه راه های که در آن شما به دست آوردن مجدد حریم خصوصی خود را هنگامی که آن را به حال ردیابی از طریق GPS دستگاه ردیابی. حتی اگر گزینه های خود را ممکن است محدود آنها موثر است. راه حل شما استفاده کنید برای حفظ حریم خصوصی خود را ممکن است به تعیین که در آن شما زندگی می کنند و قوانین محلی در منطقه شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.