برپایی نمایشگاه مجازی عکس "کوی دلبران"

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی از برپایی نمایشگاه مجازی عکس تبریز تحت عنوان “کوی دلبران” خبر داد.

احد حاجی بلند در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برپایی نمایشگاه عکس کوی دلبران به صورت مجازی، اظهار کرد: مقرر بود این نمایشگاه به صورت حضوری برگزار شود، اما به دلیل شیوع کروناویروس، در فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی با بیان این‌که این نمایشگاه مجازی توسط مرکز گردشگری سهندبرگزار می‌شود، گفت: حدود 100 قطعه عکس از کلانشهر تبریز طی یکصد سال اخیر در 10 سری جمع‌آوری شده که در این نمایشگاه مجازی در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: نمایشگاه مجازی عکس تبریز تحت عنوان “کوی دلبران” در صفحات اینستاگرامی sahandtourismcenter و صفحه جهاددانشگاهی با شناسه jahadaneshgahi و همچنین صفحه ایسنای آذربایجان شرقی با شناسه tabrizisna قابل مشاهده است.

بر اساس این گزارش، مرکز گردشگری سهند وابسته به معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان با هدف ارتقای فرهنگ گردشگری در دانشگاه‌ها با اخذ مجوزهای لازم از دفتر مرکزی جهاددانشگاهی ایجاد شده و به ایفای نقش در حوزه گردشگری می‌پردازد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.