برگزاری مراسم عروسی و تجمعات خطرناک ممنوع است

[ad_1]

ایسنا/اردبیل
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: با توجه به سرعت بالای انتشار ویروس در هفته‌های اخیر و اتمام ماه صفر برگزاری هرگونه مراسم عروسی و تجمعات گسترده در استان اردبیل ممنوع است.

رضائی بنا ۲۶ مهرماه در جریان بازدید از مراکز 16 ساعته علوم پزشکی در ارائه خدمات به بیماران کرونایی اظهار کرد: با افزایش تعداد بستری‌ها و مراجعه افراد مشکوک نگرانی ما از شیوع بیماری کرونا بالا رفته که امیدواریم با مراعات موازین بهداشتی خود مردم به قطع شدن زنجیره انتشار ویروس کمک کنند.
وی به وضعیت حساس این بیماری و تغییر شکل آن در هفته‌های اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: نگرانی ما از شروع دوباره مراسم‌های عروسی و تجمعات گسترده در مناطق مختلف شهر است که با شروع ربیع‌الاول احتمال آن بسیار زیاد است ولی همچنان تقاضا داریم تا همشهریان از ازدحام و تجمع در مکان‌های سرپوشیده خودداری کرده و از مسافرت و میهمانی پرهیز کنند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تصریح کرد: همچنان رعایت موازین بهداشتی توصیه جدی ما به همشهریان است و امیدواریم با توجه به افزایش 40 درصدی مراجعین به مراکز بیمارستانی در ابتلا به کرونا هموطنان وضعیت حساس کنونی را به خوبی درک کرده و از انتشار بیماری و گسترش زنجیره در این زمینه پرهیز کنند.
رضائی بنا گفت: هیچ یک از شهرهای استان اردبیل وضعیت سفید و مناسبی در شیوع بیماری کرونا ندارد و امیدواریم با مراعات پروتکل‌های بهداشتی در همه شهرها از سوی تک تک شهروندان وضعیت مناسبی را در کنترل بیماری شاهد باشیم.
انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.