برگزاری مسابقه خاطره نویسی روزهای کرونایی

[ad_1]

ایسنا/گیلان مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان، از انتشار فراخوان مسابقه خاطره نویسی «قهرمان آشنای من» خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این مسابقه ادبی تبیین نقش ارزنده پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در مقابله با ویروس کروناست.

اسفندیار ضیایی در گفت وگو با ایسنا، از انتشار فراخوان مسابقه خاطره نویسی «قهرمان آشنای من» خبر داد و اظهار کرد: این مسابقه با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان و به منظور ثبت حماسه سازی جهادگران عرصه سلامت برگزار ‌می شود.

وی تبیین نقش ارزنده پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در مقابله با ویروس کرونا و دفاع از سلامتی آحاد مردمان ایران اسلامی را از دیگر اهداف برگزاری مسابقه «قهرمان آشنای من» دانست.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان، حماسه و ایثار قهرمانان آشنا، خاطرات روزهای کرونایی و قدرشناسی از تلاش‌های ارزشمند کادر درمانی و خانواده‌های آنان در مقابله با ویروس کرونا را از جمله محورهای موضوعی فراخوان ادبی «قهرمان آشنای من» برشمرد.

ضیایی با بیان اینکه کودکان و نوجوانان ۸ تا ۱۸ ساله و کادر درمانی کشور اعم از پزشکان، پرستاران، کارکنان دانشگاه و… می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند، گفت: علاقمندان باید رخدادهای مانای این روزهای حوزه سلامت را در قالب خاطره‌نویسی ثبت‌ و تصویر آثار را تا پایان اردیبهشت ماه ۹۸ از طریق پیام‌رسان واتس.اپ یا گپ به شماره ۰۹۳۳۵۴۰۰۷۴۹ ارسال کنند.

وی یادآور شد: درج مشخصات شرکت‌کنندگان همچون نام و نام خانوادگی، گروه سنی، نشانی و شماره تماس لازمه داوری آثار اعلام شده است و در پایان علاوه بر تجلیل از برگزیدگان، خاطره‌های برگزیده نیز در قالب یک مجموعه منتشر خواهد ‌شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.