[ad_1]

ایسنا/سیستان و بلوچستان بسیجی اسماعیل قلندرزهی درحین ماموریت در منطقه مرزی سراوان در حمله متجاوزان مرزی به شهادت رسید.

سپاهیان بخشدار بخش مرزی بم ‌پشت سراوان با صدور پیامی شهادت اسماعیل قلندرزهی (حقداد) بسیجی غیور و خدوم طرح امنیت در میل ۱۷۱ آسکان این بخش را تسلیت گفت.

در این بیانه آمده است: عزت،‌ سرافرازی، استقلال و امنیت سرزمین ایران‌اسلامی همواره مورد طمع بدخواهان و دشمنان نظام بوده و مرزداری و پاسداری از این آب و خاک، غیرت و شجاعت را جایگاه و معنا بخشیده است.

بی‌شک بخش عظیمی از آرامش و امنیتی که امروز در این خطه‌ی مرزی برقرار است، حاصل تلاشهای شبانه‌روز و خستگی ناپذیر سپاه پاسداران، بسیجی ‌های طرح امنیت مرزی است که در قدم به قدم گستره نوار مرزی حضور دارند و عرصه را بر نااهلان تنگ کرده و فرصت جولان را از آنان گرفته‌اند و در این راه شهدای زیادی تقدیم انقلاب و ملت بزرگ ایران نموده‌اند. «شهید والا مقام، شهید اسماعیل قلندرزهی» بسیجی بلوچ، غیور طرح امنیت مرزی که در صف شهدای ایران اسلامی جا گرفت‌.

اینجانب ضمن محکوم کردن این اقدام ددمنشانه، شهادت این مرزدار غیور و مجاهد عرصه‌های نبرد نور علیه ظلمت که جان خود را خالصانه فدای امنیت ملت کردند را به رهبر معظم انقلاب اسلامی«مدظله العالی»، مردم شریف و شهیدپرور بخش مرزی بم‌پشت سراوان و بویژه خانواده شهدای معزز تسلیت عرض‌نموده و برای بازماندگان و خانواده‌ی این شهید والامقام صبرجمیل و اجر جزیل از خدای متعال مسئلت می‌نماییم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.