[ad_1]

به نظر می رسد مانند ناسا در حال حاضر رفتن به ارسال یک ماموریت به یک سیارک. است که به سادگی شگفت انگیز و بسیاری از مردم تعجب می کنم اگر آنها می توانید آن را خاموش بکشد. صحبت از بودن کشیده, آیا شما می دانید که این ایستگاه فضایی از یک شهاب سنگ بسیار کوچک و کاملا ممکن است که یک فضانورد اگر نه افسار پایین به درستی می تواند سقوط سیارک می شود و برای همیشه از دست داده. این یک ماموریت بسیار جدی است و آن را کاملا خطرناک است.

چندی پیش من با توجه به این موضوع و با توجه به چه نوع از افسار سیستم مورد استفاده قرار گیرد برای پایین نگه داشتن فضانورد در حالی که آنها کار و جمع آوری نمونه. چگونه می تواند ما را در بند پایین فضاپیما پس از آن را نیز شل و ول? ممکن است لازم باشد برای قرار دادن یک بند تمام راه را در اطراف سیارک به برگزاری سفینه فضایی پایین. آن را نیز ممکن است حس را به قرار دادن چند تسمه در اطراف سیارک تسمه که ممکن است دو برابر به عنوان یک “انعطاف پذیر راه آهن” به صورت افسار وصل کنید. این یکی از راه های فضانورد می تواند اطمینان حاصل شود که آنها را همیشه متصل به چیزی جامد.

در واقع اگر این سیارک است کمی, چرخش, آن خواهد بود و نه آسان برای اتصال تسمه. اگر یک شهاب سنگ بود و 150 متر عرض این می تواند به راحتی انجام می شود. یک بار تسمه بودند و امن در محل فضانوردان می تواند شروع کار. اگر بسیاری از تسمه قرار شد به هم نزدیک این سیارک می تواند افسار به بیش از یک محل در یک زمان ساخت آن را بسیار آسان را برای آنها را به کار در نزدیکی جاذبه صفر. شده اند وجود دارد بسیاری از راه حل برای این مشکل این شناور در یک اخیر NEO کنفرانس در واشنگتن DC حمایت شده توسط ناسا.

در واقع اگر چه من در حضور آن را حس می کند به در نظر گرفتن این راه حل بالقوه از معدن به عنوان به خوبی. آن است که من صمیمانه امیدواریم که شما خواهد شد لطفا در نظر گرفتن تمام این. لطفا فکر می کنم در آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.