بهبود وضعیت خدمت‌دهی در دفاتر پیشخوان استان یزد

[ad_1]

ایسنا/یزد مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به دستور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر غیرالزامی بودن ثبت نام حضوری سیم کارت تلفن همراه و انجام این امر به صورت الکترونیکی و همچنین تمدید مهلت درخواست وام سرپرستان خانوارها، گفت: از امروز تجمع مراجعین در دفاتر پیشخوان دولت کاهش داشته و ترافیک مراجعین کنترل شده است.

«محمدرضا پاکدل» گفت:  با تدابیر انجام شده توسط کارگروه استانی دفاتر پیشخوان دولت به منظور پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، مقرر شد تمامی دفاتر در دوشیفت صبح و عصر فعال باشند تا ضمن کاهش تجمعات، شهروندان نیز بتوانند آسوده خاطر و با در نظر گرفتن فاصله گذاری اجتماعی، زمان مراجعه به دفاتر را برنامه ریزی کنند.

وی با توصیه به انجام حداکثری کارها به صورت الکترونیکی و آنلاین یادآور شد، ایجاد شرایط ثبت نام اینترنتی سیم کارت تلفن همراه به اپراتورها ابلاغ شده و مردم می توانند از این امکان ایجاد شده استفاده کنند.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همچنین در جلسه ویدیوکنفرانس با رؤسای دانشگاه ها و مراکز آموزشی عالی، سرپرست مخابرات منطقه یزد و مسئولین استانی اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل از رایگان شدن ترافیک اینترنت برای اساتید و دانشجویان جهت استفاده از پورتال‌های آموزش مجازی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به صورت کاملا داوطلبانه و با همکاری اپراتور های ارتباطی ثابت و سایر و در راستای مسئولیت اجتماعی خبر داد.

وی با اشاره به لزوم کیفیت سرویس دهی سامانه‌های مورد استفاده دانشگاه ها و رفع موارد فنی احتمالی گفت: سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، به عنوان یکی از تشکل های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، امکان همکاری در این رابطه را دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، پاکدل همچنین یادآور شد: در این مرحله کاهش تعرفه پهنای باند دانشگاه ها موضوعیت نداشته و با توجه به این که دانشجویان و اساتید محترم، از منازل خود (و نه از محل دانشگاه) به شبکه متصل می شوند، لذا با این رویکرد اثربخشی لازم را خواهد داشت.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.