[ad_1]

به عنوان یک مشتاق Blackberry کاربر من اغلب خواسته در مورد بهترین برنامه های کاربردی شاه توت هستند. کاملا صادقانه, من می خواهم به پاسخ “این بستگی دارد که شما و آنچه شما می خواهم.” حقیقت این است که اگر شما یک علاقه خاص و یا سرگرمی وجود دارد's احتمالا یک شاه توت برنامه برای آن است. بسیاری از توسعه دهندگان است که توسعه برای آی فون شده اند و یا در حال شروع به توسعه نرم افزار برای شاه توت است.

با این وجود, وجود دارد, چند نوع از برنامه های است که آیا سطح به عنوان بازدید.

در اینجا چند نمونه از برنامه های است که شما را پیدا خواهد کرد:

1. دسترسی به اینترنت در همه جا کلیدی است برای بسیاری از مردمی به خصوص کسانی که اغلب مسافرت بنابراین Tetherberry است مطلق باید داشته باشند. آن را در واقع به شما کمک می کند افسار خود را بری خود را به لپ تاپ و استفاده از طرح های بی سیم خود را به شما به Net.
2. تشخیص صدا است که احتمالا در آینده بزرگترین چیز است. برای آن هم Voice on the Go یا Vlingo هستند این نرم افزار به. اگر شما aren't صوتی فعال هستید و نه در راه سرد).
3. آن است که همیشه مفید به یک ساعت زنگ دار خوب و برخی از برنامه های اخیر کمک خواهد کرد در این بخش است. دو زنگ برنامه به ارزش چک کردن در حال Blackberry هشدار و BBSmart آلارم. شما نمی توانید به اشتباه با هر یک.
4. همانطور که همه ما می دانیم که بسیار مهم است به دانستن آنچه در جریان است با آب و, به خصوص اگر شما در مورد به ضربه جاده ها است. یک برنامه به ارزش چک کردن است My-Cast Weather اگر چه هر دو کانال آب و هوا و WeatherBug باید وفادار موارد زیر به عنوان به خوبی.
5. و در نهایت آن را ضروری است که یک برنامه تلویزیونی. برای این MobiTV و SPB TV جامد هستند apps. من شخصا ترجیح می دهم SPB TV پس از آن نیاز به یک اشتراک ماهانه.

بدیهی است که این لیست تنها خراش سطح از این نوع از برنامه های در دسترس است. برنامه های ناوبری نیز مصرف کردن در حال حاضر و با اندیشه ارائه رایگان به نوبه خود توسط ناوبری نوبه خود آن را تنها یک ماده از زمان قبل از شاه توت دنبال کت و شلوار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.