پیش غذاهای اشتها آور، دسرهای خوشمزه، رستوران مخصوص تولد در تهران چای و دمنوش و لیموناد معرکه ی این رستوران، در کنار محیط بی نظیر و کیفیت و قیمت مناسب غذاها،SPU را در فهرست بهترین های تهران قرار داده است. ، اسپرسو (آمریکانو، موکا، کارامل ماکیاتو)، چای و دمنوش نیز سایر بخشهای منوی این کافه را تشکیل میدهند.

در منوی آن پیش غذا، خوراک، خورشت و کباب به چشم می خورد، کباب برگ، کباب کوبیده ی مخصوص، کباب سلطانی، خوراک کوبیده ی گوشت شتر، خورشت قیمه و میرزا قاسمی از پرطرفدارترین غذاهای این رستوران هستند.

دکوراسیون داخلی رستوران صفویه به شیوه ای رستوران مخصوص تولد در تهران مدرن و چشم نواز چیده شده است و در تمام ساعات حضور مهمانان در رستوران، موسیقی زنده پخش می شود.

دکوراسیون آن به سبک ایرانی و بسیار زیباست، دیوارهای آجرکاری شده ، کاشی های زیبا و پر نقش ونگار، در و پنجره ی چوبی با شیشه های رنگی، حال وهوای روزگار قدیم را در ما زنده می کند. همین موضوع در کنار موسیقی زنده زیبا، ساعاتی توام با آرامش و لذت به شما و همراهان شما هدیه خواهد کرد.

رستوران برای جشن تولد در تهران

اگر به میز نیاز دارید آلاچیق های مجاور خروجی نیایش این پارک به میز های کوچکی مجهز است که می تواند برای شما کارساز باشد گرچه کوچک هستند.

بیستانگو که در زبان اسپانیایی به معنای رقص دونفره است، یکی از رومانتیک ترین رستوران های تهران است. فضای آن مجلل و چشمگیر است، می توانید زیر سایبان یا در فضای باز بنشینید، صندلی های آن قشنگ است رستوران مخصوص تولد در تهران و ترکیب رنگ آن ها با محیط در هارمونی کامل است، گل و گلدان در همه جای این فضای روح بخش دیده می شود و پنجره های مقرنس کاری شده به این فضای خاورمیانه ای و مدرن جلوه ی خاصی بخشیده است.

طعم غذاها و نوشیدنی های خوشمزه ی آن به یادماندنی و بی نظیر است. با این که قیمت غذاها نسبتا گران است، اما لذت خوردن غذاهای تند و خوشمزه ی هندی، باعث می شود که نام تاج محل در فهرست پرطرفدارترین رستوران های تهران قرار بگیرد. این رستوران در چند کیلومتری جاده فشم و دربند قرار گرفته رستوران مخصوص تولد در تهران و ارتفاع مناسبش باعث شده تا محیط رستوران هوایی تازه داشته باشه.

کافه رستوران برای جشن تولد

هر چند مهم ترین دلیل شهرت این رستوران سرو کباب های فوق العاده ی آن می باشد، اما سوپ و سالادهای آن نیز در نوع خود بی نظیر هستند و با این که البرز یکی از گرانترین رستوران های تهران به شمار می رود، اما کیفیت غذاها، برخورد پرسنل و فضای آرام واصیل این رستوران باعث می شود هنگام انتخاب رستوران مخصوص تولد در تهران یک رستوران شیک با کمال میل این رستوران را انتخاب کنید.

رستوران در روزهای تعطیل فوق العاده شلوغ می شود، اما طعم و کیفیت غذاها و دسرها و محیط دلنشین آن، هنوز هم طرفداران این رستوران دوست داشتنی را همچنان به سمت خود جذب می کند. تجربه ی خوردن غذاهای تندی در یک محیط آرام و زیبا، تجربه ی متفاوتی است که ارزش امتحان کردن را دارد.

دسرها و شربت های خوش طعم و خوش رنگ در کنار غذاهای دریایی مثل قلیه ماهی، ماهی هامور و خورشت های مخصوص دیوان، آن را به عنوان یک رستوران ایرانی و مدرن شاخص کرده است. فضای دل انگیز و روح بخش، رفتار گرم و مودبانه و حرفه ای پرسنل، غذاهای بی نظیر با طعم و کیفیت عالی، رستوران بیستانگو را به یک رستوران شاخص تبدیل کرده است.

رستوران برای جشن تولد

اگر به دیوان سام سنتر در خیابان فرشته تهران رفتید، تالار آینه آن را که لوکیشن خوبی برای سلفی بگیرهای اینستاگرام است فراموش نکنید. رستوران مخصوص تولد در تهران برای رفتن به این رستوران، باید به صادقیه، ستارخان، خیابان خسرو شمالی مراجعه کنین.

چرا باید رستوران ارکیده را برای برگزاری مراسم تولد انتخاب کنیم؟ اگر بخواهیم رستورانهای تهران را معرفی کنیم رستوران سنتی باغ صبا قطعاً اولین رستورانی است که باید معرفی شود.

بیایید چند تا از ایده های رستوران داری را با هم بررسی کنیم. بیایید با هم سری به بهترین رستورانهای تهران بزنیم و برای یک چند ساعتی هم که شده همسفره رستورانهای خوب تهران شویم. رستوران مخصوص تولد در تهران اگر اهل شکمگردی و سفرههای رنگین باشید، احتمالاً لذت یک خاطرهسازی به یادماندنی را در رستورانهای معروف تهران ترجیح دهید.

این پایتخت پر گهر در کنار تمام شلوغیها و دغدغههایش، از بابت شکمگردی چیزی کم نگذاشته است. بیستانگو یک رستوران مخصوص تولد در تهران لوکس و بسیار شیک است که در آن غذاهای بین اللملی سرو می شود.