بهره مندی مجدد بخش درمان استان یزد از اعتبارات سفر رهبری

[ad_1]

ایسنا/یزد معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد گفت: از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان یزد، مجدداً 150 میلیارد ریال به بیمارستان شهید دکتر رهنمون اختصاص یافت.

«محمد رضا نبی» در این باره گفت: خوشبختانه و به دنبال بهره‌برداری از بیمارستان شهید دکتر رهنمون، این اعتبار به منظور تکمیل پارکینگ و نیز توسعه این بیمارستان به دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ابلاغ شده است.

وی افزود: از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان یزد همچنین 50 میلیارد ریال به کتابخانه مرکزی یزد و 23 میلیارد ریال برای بهره برداری نهایی از خوابگاه دانشکده علوم قرآنی میبد اختصاص یافته است.

معاون هماهنگی برنامه و بودجه استان یزد جمع این مبالغ را 223 میلیارد ریال اعتبار اعلام کرد که برای بهره‌برداری به دستگاه‌های ذی‌ربط ابلاغ شده است.

وی با تشریح مجموع اعتبار تخصیص یافته از محل سفر مقام معظم رهبری، گفت: تاکنون از این محل بیش از 370 میلیارد تومان به استان یزد اختصاص یافته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عموم سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد، نبی خاطرنشان کرد: طرح‌های سفر مقام معظم رهبری در بخش‌های بهداشت و درمان، کشاورزی و منابع طبیعی، آبرسانی، زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی، ساخت و تکمیل خوابگاه‌های دانشجویی، مسکن محرومین و معلولین، راه و راه آهن، واحدهای آموزشی و برق رسانی افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.