بیانیه رادیو نمایش در محکومیت اهانت به پیامبر اسلام

[ad_1]

در آستانه میلاد پیامبر اکرم (ص)، رادیو نمایش با صدور بیانیه ای اهانت رئیس جمهوری فرانسه را به ساحت حضرت محمد(ص) محکوم کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، در متن بیانیه هنرمندان رادیو نمایش آمده است: «یکبار دیگر دست شیطان از آستین مردی بیرون می آید که نیت پلیدش از اولین کلمات آشکار بود. اهانت به ساحت بزرگ مردی که در لحظه لحظه زندگی در مسیر یگانگی گام نهاده است و همواره به اخلاق خوش شهره بوده و مردمش را به این حسنه توصیه کرده است، تنها از شیطان صفتانی برمی آید که از بزرگی و ماندگاری پیام این رسول حق هراس دارند و خود را به آب و آتش می زنند تا این نام “والا پیام دار” را دچار خدشه کنند، غافل از اینکه چهره پیامبر اعظم اسلام آنقدر شفاف و روشن بر تارک تاریخ حک شده است که هیچ تلاشی برای مخدوش کردن آن به انجام نخواهد رسید.

گواه این ادعا، وحدت مسلمانان از تمام جهان در حفاظت از از تصویر محمد (ص)، رسول خدا است. و اینچنین است که دشمن قسم خورده اسلام ناب محمدی در هفته وحدت زمینه ساز وحدت مسلمانان می شود. دشمنی که آرزویش تفرقه میان گروه های اسلامی است.

در آستانه میلاد با سعادت پیام آور مهر و مهربانی و در میانه هفته ای که به نام وحدت نام گذاری شده است، ما هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ضمن محکوم کردن این اهانت آشکار به ساحت رسول اکرم (ص)، به بانیان این حرکت شرم آور یادآور می شویم که تلاش برای هتک حرمت این بزرگوار در تمام تاریخ بی نتیجه بوده است و بی نتیجه خواهد ماند و این آتش، تنها دامن کسانی را خواهد گرفت که یا آنرا افروخته اند یا به آن می دمند.»

انتهای پیام 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.