بیانیه سپاه عاشورا به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی سپاه عاشورا، در آستانه دوم اردیبهشت، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

دوم اردیبهشت، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بنا به دستور تاریخی، بزرگ پاسدار اسلام ناب محمدی (ص) حضرت امام خمینی (رض) است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در سایه اتخاذ تدابیر استراتژیک رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت تا بتواند فلسفه وجودی خود را در صیانت از دستاوردها، آرمان‌ها و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی ایران معنا و تفسیر کند؛ دستاوردهایی که محصول خون هزاران شهید گلگون کفن انقلاب اسلامی بود که در مصاف با اهریمنان تاریخ در رگ‌های زمین جاری شد و امروز از دل آزادگان و آزاد مردان جهان جوشیدن گرفته است و در تحقق آرزوی دیرینه و قلبی امام راحل (ره) که همانا صدور معنوی انقلاب اسلامی ایران به سرتاسر جهان بود، نقش ایفا می‌کند.

دشمنان قسم خورده این نظام بعد از تحمل شکست در مواجهه با انقلاب اسلامی ایران در جبهه‌های سیاسی، نظامی، سیاسی و فرهنگی؛ خیال می‌کنند که می‌توانند ایران را با اعمال فشارها و تحریم‌های اقتصادی وادار به عقب نشینی از مواضع اصولی و ارزشی خود بکنند، اما تا زمانی که مردم آگاه و ولایت‌مدار ما مسلح به سلاح بصیرت بوده و تا زمانی که سپاه پاسداران به عنوان بازوان معنوی ولایت فقیه عمل می‌کند، استکبار جهانی نخواهد توانست به مطامع دنیوی و منافع شیطانی خود دست یابد.

بی‌تردید سپاه پاسداران دوشادوش دیگر نیروهای مسلح، دست زیاده خواهان و متعرضان به خاک پهناور ایران اسلامی را قطع خواهد کرد.

غیر از اینکه سپاه در تمامی عرصه‌های دفاع از نظام و ولایت و همچنین تمامیت ارضی کشور و امنیت، گام‌های مهمی را برداشته است، تبلور ایمان و انسان دوستی سبزپوشان ولایت‌مدار را نیز می‌توان در کمک‌رسانی و مساعدت به هموطنان در جهاد سلامت و شکوه خدمت به مردم ایرانِ انقلابی مشاهده کرد که جان بر کف، یارگیر هموطنان‌مان هستند.

به گزارش روابط عمومی سپاه عاشورا، در ادامه این پیام آمده است: به بن‌بست رسیدن نقشه‌های دشمن و نمایان شدن رذالت فرهنگی در دنیای غرب حتی در قبال پزشکان و پرستاران خط اول مبارزه با ویروس کرونا و تبعیض در یاری رسانی به مردم آن دیار، نشان از توحض در برابر فرهنگ انسانی است.

از سویی دیگر، ایمان به ادامه حرکت در این صراط خدمت و مهرورزی، هر روز بیش از پیش در وجود جوانان سپاهی شعله‌ورمی‌شود و عاقبت این راه، همان وعده خداوند است که «فان حزب الله هم الغالبون» اینک سپاه عاشورا ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، این روز تاریخی را که میراث معنوی حضور امام خمینی (رض) می‌باشد، به یکایک سبزپوشان و پاسداران حریم ولایت و بسیجیان سرافراز امت ولایت‌مدار تبریک و تهنیت عرض نموده و بار دیگر با خون سرخ شهدا پیمان می‌بندد که در دفاع از حریم ولایت و ارزش‌ها در صیانت از دستاورهای انقلاب اسلامی ایران ذره‌ای کوتاهی نکرده و همچنین در رکاب نائب امام زمان (عج) فرمانده کل قوا، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای در مصاف با اسکتبار جهانی برای نبردی سرنوشت‌ساز لحظه‌شماری می‌کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.