بیانیه نمایندگان مجلس در تقدیر و تشکر از سازمان نوسازی مدارس کشور

[ad_1]

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای از سازمان نوسازی مدارس کشور تقدیر کردند.

به گزارش ایسنا، علی اصغر یوسف نژاد در جلسه علنی امروز بیانیه تقدیر و تشکر نمایندگان مجلس از سازمان نوسازی مدارس را به شرح زیر قرائت کرد:

به یقین آموزش و پرورش زیر بنای توسعه و پیشرفت اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی است. تقویت و ارتقای نظام آموزشی از مهمترین شاخص‌های توسعه یافتگی در هر کشوری محسوب می‌شود. که نقش بی بدیل عدالت آموزشی و ارتقای کیفیت آموزش در جامعه را به همراه دارد. ایجاد بستر مناسب و فراهم کردن تجهیزات که بدون آن توسعه یافتگی به وقوع نخواهد پیوست از ملزومات این فرآیند است.

در این راستا سازمان نوسازی، توسعه و تجهیزات مدارس با تلاش های خود گام‌های مهمی در فراهم کردن عدالت آموزشی در دسترسی به فضاهای آموزشی به ویژه در مناطق محروم و کمتر برخوردار کشور برداشته است. اقدام به جمع آوری مدارس خشتی و گلی و برچیده شدن بخاری‌های نفتی در مناطق دارای زیر ساخت‌های گاز از اقدامات قابل تقدیر این سازمان است که بعد از سال‌ها با جدیت بسیار و با گام‌های سریع به وقوع پیوست، لذا استمرار این حرکت در مسیر توسعه نیازمند تخصیص اعتبارات به این سازمان است تا  نیل به اهداف والای تعلیم و تربیت و محروم زدایی از اقصا نقاط کشور همچنان به وقوع پیوندند.

امید است با تخصیص اعتبارات مناسب و تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط مجموعه مدیران ستادی و ادارات کل تابع سازمان نوسازی و همچنین از نیروی خدوم معاون وزیر آموزش و پرورش آقای رخشانی مهر روند تغییرات در توسعه تسریع شود. ما نمایندگان حمایت خود را از برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش در توسعه و عدالت آموزشی اعلام می‌کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.