تجهیز و راه اندازی ۱۵ خانه ورزش روستایی در سیستان وبلوچستان

[ad_1]

ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس هیات ورزش روستایی وبازی های بومی و محلی استان سیستان و بلوچستان گفت: ۱۵ خانه ورزش روستایی با اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیون تومان تجهیز و راه اندازی شد.

محمد امیربراهویی در گفت وگو با ایسنا افزود: ایجاد و راه‌اندازی خانه‌های ورزشی در سطح استان یکی از طرح‌های موفق دولت در توسعه ورزش همگانی، سلامت جامعه و ایجاد نشاط اجتماعی در سطح روستاها بوده است. 

وی بیان داشت: با ارسال تجهیزات  ۱۵ خانه ورزش روستایی جدید به روستاهای سطح استان تعداد خانه‌های ورزش روستایی در سطح استان به  ۲۵۷ خانه ورزش روستایی رسید. 

رییس هیات ورزش روستایی وبازی های بومی و محلی استان سیستان و بلوچستان هدف از تجهیز و راه‌اندازی این خانه‌های ورزشی را ایجاد قطب‌های ورزش روستایی، شور و نشاط و کاهش آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد.

براهویی با تاکید بر کاهش آسیب‌های اجتماعی در سطح روستاها اظهارداشت: راه‌اندازی و تجهیز خانه‌های ورزش روستایی در روستاهای سطح استان توانسته تاثیرات مثبتی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی، در این مناطق داشته باشد.

رئیس هیات بازی‌های بومی و محلی استان سیستان و بلوچستان در پایان گفت: امیدواریم با ادامه اجرای این طرح بتوان شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی در بین جوانان روستایی و همچنین سبب شور و نشاط و افزایش سلامت جسم، روح و روان مردم این مناطق باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.