تشییع و خاکسپاری پیکر سه شهید تازه تفحص شده در خراسان شمالی

[ad_1]

ایسنا/خراسان شمالی مسئول حفظ آثار سپاه جواد الائمه(ع) خراسان شمالی گفت: امروز پیکر سه شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس، وارد استان می‌شود.

حیدر علی پورزاهد، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه ورود پیکر مطهر سه شهید تازه تفحص شده استان، ساعت ۱۰ صبح امروز خواهد بود، افزود: شهدای تازه تفحص شده، از شهدای شهرستان‌های فاروج، اسفراین و جاجرم هستند.

وی با بیان اینکه برنامه استقبال از شهدا در فرودگاه بجنورد انجام می‌شود، افزود: به علت شیوع ویروس کرونا، از تعداد اندکی از مسئولان در این مراسم دعوت شده که تنها مراسم استقبال نیز در فرودگاه انجام می‌شود و شهدا برای خاکسپاری به شهرستان‌ها منتقل می‌شوند.

پورزاهد در رابطه با شهدای تازه تفحص شده، بیان کرد: پیکر شهید کبریا کلات از اسفراین، شهید قویدل از فاروج و شهید محمد حسین ایمانی از جاجرم به تازگی تفحص شده اند که امروز مراسم تشییع و خاکسپاری آنان در شهرستان‌های مذکور انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهدای تازه تفحص شده از شهدای سپاه و بسیج بوده‌اند، اظهار کرد: در شهرستان‌ها نیز برنامه استقبال با جمعیت زیاد برنامه‌ریزی نشده و تمام شهرستان‌ها نیز برنامه‌های خود را رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.