تغییرات مدیریتی، لازمه انگیزش کارکنان و پیشرفت دستگاه‌های دولتی است

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی، تغییرات مدیریتی را لازمه انگیزش کارکنان و پیشرفت دستگاه‌های دولتی دانست و گفت: تمامی انتصابات در وزارت کشور با توجه به ظرفیت و پتانسیل نیروهای متخصص همین وزارتخانه انجام می‌شود.

علیار راستگو در آیین تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان چاراویماق با اشاره به دغدغه مدیریت ارشد استان برای توسعه هرچه بیشتر این شهرستان و تلاش برای محرومیت‌زدایی از آن گفت: خوشبختانه پس از روی کار آمدن دولت یازدهم و دوازدهم، خدمات بسیار ارزنده‌ای در این شهرستان انجام شده است.

وی تغییر مدیران در وزارت کشور را امری عادی دانست و با قدردانی از تلاش‌های تقویمی در مسئولیت فرمانداری شهرستان چاراویماق، اظهار کرد: تغییرات مدیریتی، لازمه تزریق انرژی جدید و افزایش انگیزه سایر کارکنان برای خدمت به مردم است. بر اساس مصوبه هیات دولت در سال ۹۵، تمامی انتصابات در وزارت کشور با توجه به ظرفیت و پتانسیل نیروهای متخصص همین وزارتخانه انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: خدمت به مردم کمتر از عبادت نیست و این سعادت، برای هر شخصی نصیب نمی‌شود. خادمین مردم در تمامی فرمانداری‌ها و دستگاه‌های دولتی باید قدر این فرصت را دانسته و از هیچ تلاشی برای خدمت بی‌منت به مردم، دریغ نورزند.

راستگو در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه فرمانداران، عالی ترین مقام اجرایی و هماهنگ کننده در شهرستان‌ها هستند ابراز کرد: نقش اصلی هماهنگ کنندگی تمامی امور شهرستان ها با فرمانداران است و انتظار داریم مدیران و مسئولان سایر نهادهای حاکمیتی حداکثر هماهنگی و همکاری لازم را با فرمانداران داشته باشند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود به تبیین عملکرد مدافعان سلامت و سایر نهادهای مسئول برای مقابله با بیماری کرونا در استان پرداخت و افزود: در سایه تلاش تمامی دست اندرکاران و مسئولان و بخصوص تلاش‌هلی مجاهدانه و شبانه روزی مدافعان سلامت، بیماری کرونا در استان مدیریت شده و بیش از ۸۰ درصد مبتلایان به این بیماری، بهبود یافته‌اند.

راستگو اظهار کرد: در حالی که بسیاری از کشورها همچون آمریکا در مدیریت بیماری و کاهش آمار مبتلایان، دچار مشکلات بسیار جدی هستند، جمهوری اسلامی ایران با همراهی و همکاری مردم و با اجرای تصمیماتی همچون فاصله‌گذاری اجتماعی توانسته بهترین نوع مقابله با بیماری کرونا را به نام خود ثبت کند.

وی همچنین خواستار توجه جدی مردم به رعایت توصیه‌های بهداشتی و پرهیز از هرگونه حضور در میهمانی‌ها و اماکن پرازدحام برای کاهش هرچه بیشتر آمار مبتلایان به کرونا در استان شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای اداری شهرستان چاراویماق، رسول یعقوبی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.