تقدیر استاندار مرکزی از تلاش گروه‌های مردمی استان در مقابله با کرونا

[ad_1]

ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی در پیامی از تلاش های گروه های مردمی استان در مقابله با بیماری کرونا تشکر و قدردانی کرد.

در پیام سیدعلی آقازاده آمده است: این روزها که ایران اسلامی و جهان درگیر مسئله ای فراگیر و بحرانی به نام اپیدمی کروناست عزم ملی، همبستگی و اعتماد اجتماعی رمز تحقق استراتژی پیشگیرانه و مقابله با این بیماری است .

امروزه در مسیر مقابله با ویروس کرونا همراهی و همدلی مردم و مسئولان که برگرفته از فرهنگ والای ایثار و از خودگذشتگی و حس مسئولیت پذیری است، در جای جای ایران اسلامی و استان مرکزی مشهود و ستودنی است.

خیرین، سازمان ها و موسسات مردم نهاد و گروه های جهادی در کنار سایر نهادهای دولتی و مدافعان سلامت با اطلاع رسانی، تامین اقلام و تجهیزات پزشکی، جذب منابع مردمی، آموزش و توجیه عمومی، تقویت روحیه عمومی جامعه و  حمایت از بخش های آسیب پذیر و طبقات محروم، در امر پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در استان مرکزی به خوبی نقش آفرینی کرده اند که این اقدامات در بهبود شرایط و تثبیت روند این بیماری در استان موثر بوده است.

اینجانب از زحمات و تلاش های خیرین، سازمان ها و موسسات مردم نهاد، گروه های جهادی و همه عزیزانی که در این روزهای سخت در کنار کادر پزشکی و درمانی از هیچ تلاشی برای پیشگیری و مقابله با این بیماری دریغ نکرده اند تشکر و قدردانی  می کنم. امیدوارم در پرتو عنایات خداوند متعال و در سایه  همدلی و همبستگی هر چه زودتر بر این بیماری فائق شویم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *