[ad_1]

You've احتمالا شنیده وزوز. T-Mobile's بالاخره سرویس 3G. در نهایت تلفن همراه باند پهن با سرعت می آید به بسیاری از محبوب مورد علاقه حامل. خوب, این است که't روابط عمومی قطعه بنابراین شما're gonna get خوب, بد و زشت است.

اگر در نوشتن یک فیلمنامه از یک راستگو گفت و گو بین T-Mobile و مشتریان بالقوه خود را'd چیزی شبیه به این:

آیا T-Mobile دارای 3G ؟

Uhh … آره

آیا خوب است ؟

اومم … مطمئن … گاهی اوقات …

آیا گاهی اوقات ؟

چرا که آنها فقط خود را راه اندازی سرویس 3G it's بسیار محدود نسبت به 3 (Verizon, AT&T و با حداکثر سرعت دویدن). هدف اولیه حدود 30 شهرستانها عمده. آن's بزرگ اگر شما're در یک شهر بزرگ مانند لس آنجلس و واشنگتن, DC, اما اجازه می دهد تا's می گویند شما're در جکسونویل ، همه چیز جالب. بیشتر این شهرستان در کندتر لبه شبکه وجود دارد اما's این dark blue streak که به شما امید می دهد … it's تیره تر از نور آبی نشان می دهد لبه اما سبک تر از آبی که به معنی 3G. هک چیست ؟

بسته به نوع دستگاه شما're با استفاده از این ممکن است مهم نیست که بسیار به شما. اگر شما're مرور خود را در T-Mobile G1 پس از آن همه چیز ممکن است خوب به عنوان شما ایمیل را بررسی کنید. اما چه می شود اگر شما می خواستم به افسار خود را به لپ تاپ و یا استفاده از یک پهنای باند کارت? اتفاق نمی افتد.

حکم: T-Mobile's 3G شبکه خوب است برای adopters اولیه و افرادی که به't تقاضا بالاترین سرعت در دسترس است. Don't شرط بندی بر روی آنها انجام می دهند به سرعت در حال ارتقاء سریع در سراسر کشور است. اگر شما نیاز به سرعت چک کردن یکی دیگر از حامل. البته من فکر't باید به شما بگویم به انجام 2 آخرین چیزهایی که قبل از ساخت یک قضاوت نهایی. پس از همه, شما می آیند جستجو برای این اطلاعات است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.