تولید بخشی از ماسک بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دزفول در دانشگاه آزاد

[ad_1]

ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دزفول گفت: روزانه حدود ۲ هزار ماسک استاندارد چهار لایه در این دانشگاه تولید می‌شود که بخش قابل توجهی از این تعداد میان بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی دزفول توزیع می‌شود.

علی افروس در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تولید محلول ضد عفونی در این دانشگاه، اظهار کرد: هدف از تولید محلول ضد عفونی، تامین نیاز مجموعه‌های دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان بود و مقداری نیز برای شهرستان دزفول تولید شد. محصول تولیدشده کاملا استاندارد و با نظارت معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی دزفول است.

وی با بیان اینکه همچنین کار مشترکی میان دانشگاه آزاد واحد دزفول و آستان قدس رضوی انجام شد، ادامه داد: در دانشکده سما یک کارگاه بسیار مجهز دوخت ماسک راه اندازی شد. تهیه دستگاه‌های استریل برعهده دانشگاه ما و تامین پارچه مورد نیاز برای ماسک، توسط آستان قدس رضوی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در پایان گفت: روزانه حدود ۲ هزار ماسک استاندارد چهار لایه در دانشگاه تولید می‌شود که بخش قابل توجهی از این تعداد میان بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی دزفول توزیع می‌شود. امیدواریم پس از تامین نیاز کامل بیمارستان‌ها، نیاز مردم شهر را نیز تامین کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.