توهین به اصحاب رسانه توجیه‌پذیر نیست/برگزاری لیگ برتر فوتبال سعه‌صدر بیشتری نیاز دارد

[ad_1]

ایسنا/مرکزی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: توهین به خبرنگاران و اصحاب رسانه به هیچ وجه مورد تایید نبوده و توجیه پذیر نیست.

عابد حقدادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با بیان اینکه برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال سعه صدر بیشتری نیاز دارد، افزود: درگیری که امروز پنج شنبه توسط مسئول روابط عمومی هیات فوتبال با خبرنگار خبرگزاری برنا اتفاق افتاده در شأن ورزش استان نیست و از هیات فوتبال توقع می رود نظارت کند که فردی که به عنوان مسئول روابط عمومی قرار داده است، تعامل بسیار خوب و سازنده ای با اصحاب رسانه و خبرنگاران ورزشی که شبانه روز در خدمت ورزش هستند و در سرما و گرما در کنار این تیم بوده اند، داشته باشد و اینگونه رفتارها مورد تائید نیست.

وی گفت: باید به اصحاب رسانه احترام گذاشته شود و تعامل خوب و سازنده ای از سوی اهالی ورزش با این قشر زحمت کش برقرار باشد؛ من ضمن مذمت این اتفاق، به نوبه خود از جامعه رسانه‌ای استان عذرخواهی می‌کنم.

وی گفت: امیدوارم عوامل اجرایی هیات فوتبال استان تدبیر بیشتری در این خصوص داشته باشند و در برخوردهای خود با اصحاب رسانه، سعه صدر بیشتری داشته و در واقع با رعایت شئونات ورزش استان با رسانه ها رفتار شود.

حقدادی در خصوص ورود خبرنگاران و عکاسان به استادیوم ها و مشکلات ایجاد شده در زمینه صدور کارت حضور در مسابقات لیگ برتر برای اصحاب رسانه گفت: در این خصوص هیات فوتبال استان باید تعامل لازم را با رسانه ها داشته باشد و نسبت به پیگیری صدور کارت ورود به بازی برای خبرنگاران و عکاسان اقدام کند؛ درست است که فعلا خبرنگاران نمی توانند به استادیوم بروند که البته این موضوع در حال پیگیری است اما، هیات فوتبال می بایست نسبت به صدور کارت برای خبرنگاران و عکاسان اقدام کند تا در صورت فراهم شدن شرایط، خبرنگاران هم بتوانند در استادیوم حضور یابند.

انتهای پیام 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.