ثبت نام داوطلبان در کلاس‌های کانون زبان ایران از ۲۳ فروردین ماه ۹۹ در مراکز آموزشی کانون یاسوج

[ad_1]

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: افراد داوطلب جهت ثبت نام در کلاس های کانون زبان ایران می توانند از ۲۳ فروردین ماه ۹۹ به صورت حضوری در مراکز آموزشی کانون در دو شهر یاسوج و گچساران اقدام کنند.

“کبری اخلاقی نیا” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: افراد داوطلب جهت ثبت نام در کلاس های کانون زبان ایران می توانند از ۲۳ فروردین ماه ۹۹ به صورت حضوری در مراکز آموزشی کانون در دو شهر یاسوج و گچساران اقدام کنند.
وی اظهار کرد: زبانی آموزانی که در ترم قبل (زمستان ۹۸) در کانون زبان بوده اند، می توانند جهت ثبت نام خود در ترم جدید (بهار۹۹) به سایت ilireg.ir مراجعه کرده و از پنل زبان آموزان وارد گزینه پرداخت شهریه شده و با وارد کردن کد زبان آموزی خود به عنوان نام کاربری و کدملی خود به عنوان رمز عبور به صورتی که کیبورد انگلیسی باشد می توانند اقدام به پرداخت شهریه خود کنند و بعد از اتمام واریز شهریه مجددا وارد همان پنل شده و به انتخاب کلاس خود اقدام کنند. 
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پرداخت شهریه به منزله ی ثبت نام نهایی زبان آموز نیست ادامه داد: با توجه به تعطیل بودن مراکز آموزشی کانون زبان ایران در هفته جاری، اولیا و زبان آموزان عزیز می توانند جهت پرسش و پاسخ خود در شهر یاسوج به شماره همراه ۰۹۰۱۵۳۷۹۴۸۶ آقای بادام فیروز و در شهر گچساران به شماره ۰۹۰۱۴۷۹۰۴۲۸ آقای کشاورز ارتباط برقرار کنند. 
اخلاقی نیا با اشاره به اینکه تمامی مراکز آموزشی کانون زبان از ۲۳ فروردین ماه ۹۹ به صورت حضوری اقدام به ثبت نام زبان آموزان می کنند، بیان کرد: براساس تقویم ترمی مراکز آموزشی کانون زبان ایران، ترم بهار ۹۹ این مجموعه آموزشی از روز شنبه ۶ اردیبهشت ماه برای کلاس‌های روزهای زوج آغاز خواهد شد.
وی تصریح کرد: بر همین اساس شروع کلاس‌های روزهای فرد از روز یکشنبه ۷ اردیبهشت ماه و همچنین شروع کلاس‌های دوشنبه و پنجشنبه و ویژه دوشنبه از تاریخ ۸ اردیبهشت ماه خواهد بود.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ثبت نام کلاسی به صورت سیستمی تا پایان هفته جاری توسط زبان آموز یا اولیا ایشان در صورت واریز پرداخت شهریه قابل انجام است.
اخلاقی نیا خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط مختل شده توسط کروناویروس و پیش بینی ستاد کانون زبان در خصوص آزمون های تعیین سطح، به اطلاع می رساند زبان آموزان یا داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تعیین سطح رادارند باید از اوایل هفته ی آینده به مراکز نامبرده خود در شهرهای مذکور خود اقدام کنند و همچنین تعیین سطح در ترم جدید بصورت تلفنی و از طریق کارشناس تعیین سطح در مقاطع مختلف انجام می شود.
وی بیان کرد: با توجه به شرایط پیش آمده و حفظ ارتباط کانون زبان با زبان آموزان و … جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به کانون زبان می توانید وارد کانال تلگرامی به آدرس @ILIYASOOJ شوید و همچنین شماره تلفن های یاسوج ۳۳۲۲۷۶۸۱ و گچساران ۳۲۲۲۷۲۲۱ از ساعت ۱۵ تا ۲۰ جوابگوی سوالات شما هستند.
انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.