حضور فعالانه ارتش در مبارزه با ویروس کرونا

[ad_1]

ایسنا/گیلان نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: ارتش ایران از آغاز جنگ تحمیلی در دفاع از مرزهای جغرافیایی کشور تلاش‌های بسیاری کرده است و اکنون در مبارزه با ویروس کرونا در عرصه حضور فعال دارد.

آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در حاشیه مراسم ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و بازدید از رژه یگان‌های نمونه لجستیکی و موتوری نیروهای مسلح مستقر در استان در جمع خبرنگاران با تبریک روز ارتش، اظهار کرد:  ارتش جمهوری اسلامی ایران به فرموده امام راحل کلمه طیبه است.

وی ارتش جمهوری اسلامی ایران را الگویی برای همه ارتش‌های جهان عنوان کرد و افزود: ارتش ایران برای دفاع از ارزش‌های والای توحید تلاش می‌کند.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت فقیه جامع الشرایط حرکت می‌کند، تصریح کرد: ارتش ایران در دفاع از ارزش‌های ملی و معنوی تلاش می‌کند.

نماینده ولی فقیه در گیلان به تلاش‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ارتش ایران از آغاز جنگ تحمیلی در دفاع از مرزهای جغرافیایی کشور تلاش‌های بسیاری کرده است و اکنون در مبارزه با ویروس کرونا در عرصه حضور فعال دارد.

به گزارش ایسنا؛ رژه لجستیکی و موتوری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مستقر در گیلان با شعار «خدمت و سلامت» به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان، استاندار و فرماندهان نیروهای ارتش و سپاه در رشت برگزار شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.