خانه امید ظرفیت خوبی برای ساماندهی خدمت‌رسانی به بازنشستگان است

[ad_1]

ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: خانه امید ظرفیت خوبی برای ساماندهی خدمت‌رسانی به بازنشستگان است.

عباس گودرزی در مراسم افتتاح خانه امید بروجرد که امروز ۲۱ مهرماه برگزار شد، اظهار کرد: خانه امید یکی از ظرفیت هایی پیش بینی شده برای ساماندهی خدمات رسانی به بازنشستگان است.

وی تصریح کرد: زیربنای این پروژه ۸۰۰ مترمربع بوده که با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال ظرف یک سال کاری احداث شده است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: در گذشته بازنشستگان مکانی ثابت نداشتند و در خدمات رسانی مشکلاتی وجود داشت اما با افتتاح این خانه امید خدمات رسانی به این بزرگواران متمرکز می شود.

گودرزی اضافه کرد: اقدامات خوبی در شهرستان انجام شده و چشم‌انداز خوبی برای شهرستان متصور هستم.

وی بیان کرد: طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد از دیگر طرح های بروجرد بود که از مدتها قبل این کار آغاز شده و با بهره برداری از ان می توان به افراد تحت پوشش این سازمان خدماتی را ارائه داد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادامه داد: یکی دیگر از پروژه‌ها کارخانه شیر خشک بوده که ۳۰ سال رها شده بود و تلاش های زیادی برای احیای مجدد این واحد صورت گرفته است.

گودرزی عنوان کرد: کارخانه شیر خشک به یک مجموعه تولیدی تبدیل خواهد شد و به‌زودی ۸۰۰ تن شیری که در لرستان و شهرهای همجوار تولید می شود در بروجرد فرآوری خواهد شد.

وی اظهار کرد: در مراحل بعدی واحدهای دیگر مانند تولید خامه در این پروژه ایجاد خواهد شد که علاوه بر رونق تولید، اشتغال را نیز به همراه دارد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس تصریح کرد: فاز اول کارخانه شیر خشک با ظرفیت ۳۰۰ تن تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

گودرزی با اشاره به تکریم بازنشستگان خاطرنشان کرد: اگر بازنشستگان تکریم و مورد توجه قرار نگیرند شاغلین امیدشان از بین می‌رود.

وی اضافه کرد: امیدواریم شرایطی پیش بیایید که با کمک خیرین سالن آمفی تئاتر و ظرفیت‌های دیگر با احداث طبقه دوم این پروژه ایجاد شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *