[ad_1]

بازاریابی شبکه ای مدل کسب و کار یکی از راه های بهتر برای فرد به طور متوسط به ایجاد ثروت و در عین حال 97 درصد از افرادی که برای پیوستن به بازاریابی شبکه ای شرکت های موفق!

من می دانم که کمی از این احساسات است. آن بود 4 سال پیش تا به امروز که من با ان Sieg. من تقریبا در پایان افسار من جستجو آنلاین برای بازاریابی شبکه ای کمک کند. من به یاد داشته باشید قبل از شب بسیار خوبی است. من تا به حال شماره گیری در تلفن برای ساعت ها در پایان. من مشغول به کار بود دو شغل و نحو نامشخصی من خسته. من bummed نشسته در گوشه و گریه چشمان من است. در غضب من به اینترنت و تایپ به سادگی سوال می کند بازاریابی شبکه ای کار می کند ؟ آن را از طریق اینترنت به من معرفی شد به ان Sieg – تبادل نظر بازاریاب شبکه. نیازی به گفتن نیست, من در دیدار با موسسه خیریه ان Sieg من قرار داده در مسیر بازاریابی شبکه ای موفقیت کسب و کار!

من می خواهم شما را به توقف در حال حاضر و فکر می کنم برای یک لحظه.

سوال # 1: شما بازاریابی شبکه ای MLM کسب و کار خسته کننده و آزار و یا عصبی شما ؟
سوال # 2: چگونه می توانم شما احساس می کنید زمانی که شما فکر می کنم در مورد بازاریابی شبکه ای کسب و کار ؟ آیا شما هیجان زده یا شما پر از ترس?
سوال # 3: آیا فکر آمدن به خانه بعد از یک روز طولانی کار شما را پر از ترس? آیا شما دچار در فکر چیدن 10,000 پوند تلفن?
# 4 سوال: آیا شما احساس می کنید مانند تهوع در هر زمان شما را به صحبت یکی دیگر از مرده-ضرب و شتم شبکه بازاریابی منجر شود ؟
سوال شماره 5: چگونه در مورد زمانی که شما فکر می کنم در مورد خانواده و دوستان خود هستند شما خجالت است که یکی مانند شما تحصیل کرده و حرفه ای است که درگیر در این صنعت است ؟
سوال شماره 6: شما رنجش خانواده به دلیل آنها شما را ؟
سوال شماره 7: upline خود clueless ؟ آیا شما در پیدا کردن مشاوره آنها را فقط کار نمی کند و شما فقط می خواهید به صدا غذا خوردن آنها را ؟

اگر شما به خودتان پیدا کنید به فکر قتل به عنوان یک شکل از استرس …

و اگر به شما پاسخ مثبت به این سوالات شما در جدی نیاز تاسیسات.

بسیاری از افراد در بازاریابی شبکه ای نمی تواند فراتر از دروازه زیرا آنها نیست نگاهی به زمان برای یادگیری و متعهد به اقدام لازم برای ساخت کسب و کار خود را. آموزش بازاریابی شبکه ای وجود ندارد!

دلیل شما اینجا هستید امروز بر روی اینترنت; به این دلیل است که هیچ کس به شما نشان داد که چگونه برای ایجاد یک کسب و کار موفق. آنها وعده داده شده آنها صحبت کردیم تا MLM / بازاریابی شبکه ای شرکت ABC شاید حتی بسیار بالا تا نماینده شرکت به شما یک تماس را به … اما جواب منفی یکی از شما قرار داده را جان هنکاک در خط خال خال …

شما در حال حاضر در حال هدر رفتن زمان حضور در هتل جلسات اذیت و آزار خانواده و دوستان خود آگهی خرید و چکش دور در گوشی های, چرا که هیچ کس تا کنون به شما نشان چگونه به ثبت نام بیشتر مردم در یک ماه بیش از اکثر مردم در یک سال!

در ضمن سرخوردگی خود را نصب شده است و شما در حال اجرا از پول سریع تر از یک قمار معتاد!

شما ببینید بسیاری از افرادی که درگیر (و من در بالای این لیست) در این حال به دنبال یک تعمیر سریع.

آنچه اکثر بازاریابان شبکه ای درک نمی کنند این است که یک شبکه بازاریابی فرصت کسب و کار است که کسب و کار بازاریابی! متاسفانه بسیاری از کسانی که دنبال این صنعت هیچ ایده چگونه به بازار و یا ترویج بازاریابی شبکه ای فرصت های کسب و کار – مایک دیلرد.

خوب در حال حاضر شما متوجه شده اند که 3 راه تماس و کار بازار خود را گرم برخی از بزرگترین متغیر نگه داشتن شما از بازاریابی شبکه ای موفقیت است.

یک جریان ثابت از چشم انداز کلیدی است!

چند روز پیش من در تلفن با یک مشتری آینده نگر است. او در تلاطم ناامیدی. او تا به حال شده خاص این شبکه بازاریابی کسب و کار فرصت برای حدود 10 سال بود و در عین حال برای شکستن سود!

10 سال و بدون سود در حال حاضر است که به قدرت ماندن اگر من تا کنون شنیده ام از هر.

که گفت:, من کشف کرد که او پرداخت 400 دلار در هر هفته به upline برای آگهی. که او حدود 20! شما او را به upline درگیر شد در یک co-op است که ظاهرا ارائه شده منجر برای تیم!

خوب نیست که یک نابغه به درک که این بیچاره گرفته شد در بیشتر راه بیش از یک.

و شما تعجب که چگونه upline خود نگه می دارد شما را از موفقیت?

تحقیقات بیشتر نشان داد که وجود دارد برخی از محدودیت نسبت به استفاده از این آگهی. آنها نمی تواند آنها را بهترین آنها می توانند انجام شد و ایمیل آنها را اگر آنها خوش شانس بودند حتی این اطلاعات را در دسترس است!

که گفت:, برای کسانی که او قادر به تماس با او تا به حال't انجام می شود چرا که او ترسیده بود به مرگ او نمی دانم چه می گویند به آنها.

وای!

صادقانه به او پرداخت می شود او حق او boatload از آگهی های, اما او تا به حال هیچ فروش یا درآمد را نشان می دهد برای $ 400 هفتگی سرمایه گذاری.

روزانه صحبت من با افرادی مثل این که باید تمایل واقعی برای موفقیت اما به وضوح با استفاده از منسوخ روش های بازاریابی.

پس چه باید بکنید هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید در این مخمصه?

آنچه شما انجام دهید این است که سرمایه گذاری بودجه ماهانه خود را در یادگیری از کارشناسان. آگهی تاسیسات کسب و کار خود و سپس چرا شما ترک این مهم ترین منابع در دست بالاسری شرکت ها منجر شود و فهرستی از 100!

به یاد داشته باشید تجربه بهترین معلم (احمق ها)! Don't بود یک احمق است. توقف دور پرتاب پول خوب پس بد است.

چه خواهد شد آن را برای شما به واقعا موفق می شوند ؟ بهتر است شما می توانید موفق شوند ؟

این همه پایین می آید به – چقدر جدی شما در مورد ساختمان سودآور شش رقم بازاریابی شبکه ای کسب و کار ؟

امروز کسی را به خود و یا رویاهای خود. امروز کسی را کسب شش رقم درآمد.

چرا که نه شما ؟

موفقیت مالی است نه یک رویداد آن یک مهارت است!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.