دانلود و تماشای قسمت اول سریال گیسو

[ad_1]

سرانجام قسمت اول سریال گیسو (فصل دوم عاشقانه) در لیست پخش این هفته شبکه نمایش خانگی قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام کول دانلود، شما می توانید در این متن به لینک دانلود قسمت ۱ یک سریال گیسو با کیفیت بلوری و ترافیک مصرفی نیم بها دسترسی داشته باشید.

گیسو یا همان فصل دوم عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی و با حضور انبوهی از سوپراستارهای مشهور و نامی سینمای ایران از جمله ساره بیات، محمدرضا گلزار، هومن سیدی، حسین یاری، هانیه توسلی، بهاره رهنما، مسعود رایگان، شمسی فضل‌ الهی، سانیا سالاری، علیرضا زمانی ‌نسب، آزاده ریاضی، بیژن امکانیان، سید جمشید حسینی و همچنین بازیگر زن خارجی جولیا پانلی ساخته و همینک آماده پخش شده است.

به گفته روابط عمومی سریال، گیسو درامی معمایی با رویکردهای اجتماعی از جمله پولشویی است و با توجه به ساخت سریال های مختلفی که روابط رومانتیک در آن ها محور اصلی بوده، در این فصل در جهت ارتباط با مخاطب تحولی اساسی در داستان صورت گرفته است.

فصل دوم عاشقانه (با نام فرعی گیسو) در دو فصل ۱۴ قسمتی قرار است که در سایت کول دانلود به صورت قانونی پخش شود. شما را دعوت به تماشای این سریال جذاب و تماشایی می کنیم. فصل اول به طور کامل فیلمبرداری شده و آماده پخش است ولی فاز دوم هنوز کلید نخورده است.

پیشنهاد می کنیم که حتما سایت کول دانلود را دنبال کنید (از طریق پست سریال گیسو در این وبسایت یا به وسیله پیج اینستاگرام و کانال تلگرامی که در سایت ذکر شده است) تا در جریان آخرین خبرها و اطلاعات از این سریال پرطرفدار قرار بگیرید.

با اعلام بازیگران فصل دوم «عاشقانه» با عنوان «گیسو» غیبت چند بازیگر اصلی فصل اول قابل توجه است و کمتر سریالی بوده که در فصل دومش این تعداد کارکتر را تغییر داده باشد.

در فهرست بازیگران منتشر شده هانیه توسلی و سانیا سالاری به جمع بازیگران اضافه و مهناز افشار، پانته‌آ بهرام، فرزاد فرزین، بهاره کیان‌افشار، حمیدرضا پگاه و سارا رسول زاده از جمع بازیگران فصل یک دیده نمی‌شوند. به جز سارا رسول‌زاده در نقش هدیه که در فصل اول کشته می‌شود، سرنوشت بقیه کارکترها معلوم نیست.

از نکات جالب توجه سریال گیسو ، حضور یک بازیگر زن ایتالیایی به نام جولیا پانلی می باشد؛ همچنین بهاره رهنما که در این فصل به جمع عاشقانه ای ها افزوده شده، در نقش مادر وی به ایفای نقش پرداخته است. در این میان به جایگزینی هانیه توسلی در نقش گیسو نیز باید حتما اشاره کرد.

مهناز افشار که در یک فصل اول نقش گیسو را بازی کرده بود به دلیل مهاجرت از کشور و مسایلی که بعدتر پیش آمد، بدیهی بود که نمی توانست در فصل دوم عاشقانه حضور داشته باشد.

جهت دانلود قسمت اول ۱ و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب و تماشایی گیسو به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود سریال گیسو

انتهای رپرتاژ آگهی

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.