[ad_1]

با تلفن همراه, تکنولوژی, آنچه در آن است امروز آن را به طور کامل واقع بینانه برای اجرای کسب و کار کوچک خود را از جیب خود. باد های تلفن همراه ارائه می دهد “همیشه فریاد” قصد دارد برای افرادی مثل من که نیاز نامحدود صحبت دقیقه در طول روز برای هش کردن اطلاعات جدید و مشتریان موجود. نامحدود اطلاعات من اجازه می دهد تا همیشه در ارتباط ماندن و حفظ رعد و برق سریع ایمیل زمان پاسخ. همه برای حدود $70 CDN یک ماه مالیات گنجانده شده است. اما می آید در هزینه! زمانی که من در خارج از “منطقه خانه” (مرکز شهر تورنتو) وجود ندارد و خدمات ندارند. مشتریان من حتی نمی توانید ترک یک پیام به من مگر من برای پرداخت اضافی دقیقه در طرح من. اما در آن نقطه من به عنوان ممکن است به خوبی خودم را با راجرز یا بل و آی فون.

عدم قرارداد نیز با شکوه. و گوشی من tethers برای من کامپیوتر من اجازه می دهد برای انجام کار طراحی در هر نقطه از شهر (البته با یک حلزون-آهسته wi-fi). خاموشی نیز یک موضوع است. من کاهش یافته است تعدادی از تماس های که بدون هیچ وقتی مهلت بسته شدن در. چیز خوبی برای Gmail تلفن رایگان خدمات – من موفق به پچ هم مبتنی بر کامپیوتر تلفن تماس هنگامی که تلفن آندروید من نتواند من.

خوشبختانه در خط من از کار ایمیل اولیه شکل ارتباط و در حال اجرا در تمام کسب و کار در $70 وزش گوشی های هوشمند است که کاملا شدنی است. رایگان caller ID نیز اجازه می دهد تا من به تمایز بین کسب و کار و تماس های شخصی در حالی که منحصر به فرد آهنگ های زنگ مرا هنگامی که ایمیل های متن و یا پیام های صوتی می رسند. توصیه من به هر کسی که به دنبال راه اندازی یک کسب و کار کوچک در یک تلفن همراه این است: برنامه وجود دارد خارج وجود دارد که با توجه به نیازهای دقیق خود را. فقط مطمئن شوید که شما دریافت خوب است در دفتر خود را قبل از اتخاذ تصمیم نهایی برای رفتن با یک شرکت کوچکتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.