دستگیری سارقان درب فاضلاب‌های شهری در مراغه

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: دو سارقی که درب فاضلاب‌های شهری را به سرقت می‌بردند، شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ رمضان الهوردیان در این خصوص اظهار کرد: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر سرقت “درب فاظلاب‌های شهری” در مراغه، طرح ویژه‌ای توسط ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان آغاز شد.

وی در ادامه گفت: ماموران با رصد اطلاعاتی، فنی و به‌کارگیری شگردهای خاص پلیسی، دو نفر متهم را با لباس شرکت‌های خدماتی حین سرقت درب فاضلاب‌های شهری بایک دستگاه موتورسیکلت سه چرخه باری دستگیر کردند.

وی بیان کرد: متهمان، در بازجویی‌ انجام شده، به سرقت ۱۲ عدد درب فاضلاب درشهر مراغه وچند سرقت سایر وسایل اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی مراغه با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان، چند درب فاضلاب به همراه سایر اقلام مسروقه کشف شده است، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای رسیدگی به مراجع قضائی معرفی شدند.

دستگیری سارقان اماکن خصوصی و قطعات داخل خودرو در میانه

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از دستگیری سارقان حرفه‌ای و اعتراف آن‌ها به شش فقره سرقت لوازم داخل خودرو و اماکن خصوصی خبر داد.

سرهنگ توحید فارسی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو و اماکن خصوصی در سطح شهرستان و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی با بیان این‌که ماموران انتظامی پس از انجام اقدامات تخصصی و فنی، سه سارق حرفه‌ای را شناسایی و دستگیر کردند، افزود: متهمان در بازجویی‌های انجام شده به ۶ فقره سرقت لوازم داخل خودرو و اماکن خصوصی اعتراف کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس استان، وی با بیان این‌که متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مقامات قضایی تحویل داده شدند، از مردم خواست خودروها و اماکن خصوصی خود را به تجهیزات ایمنی مناسب مجهز کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به سامانه ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.