دیگر فرصت آزمون و خطا نیست/مرزبندی‌های فوتبال هرمزگان را از بین می‌برم

[ad_1]

ایسنا/هرمزگان داوطلب تصدی ریاست هیات فوتبال هرمزگان گفت: تنها فرمول موفقیت هرمزگان همین انسجام و همدلی و برهم زدن تمامی خط کشی ها و مرزبندی های سابق است.

مهدی دسینه در گفت و گو با ایسنا، پیرامون انتخابات پیش رو هیات فوتبال استان هرمزگان، افزود: نگاه بنده از ابتدا برگزاری به موقع انتخابات بود که متاسفانه تاخیر یک ماهه در برگزاری انتخابات هیات فوتبال نیز سبب ضرر جامعه فوتبال هرمزگان شده است.

وی با بیان اینکه باید هرچه سریعتر انتخابات برگزار و تکلیف هیات فوتبال هرمزگان مشخص و کار را هرچه سریعتر آغاز کرد، تصریح کرد: با تفکر و ایده جدید برای اداره هیات فوتبال هرمزگان به میدان آمده ام و این نگاه با گذشته تفاوت دارد و امیدوارم به گفته دوستان با جوانگرایی همراه با استفاده از تجربه فوتبالی ام و دکنار تجربه مدیریتی و علمی ام بتوانم در مسیر رشد فوتبال هرمزگان گام بردارم.

داوطلب تصدی ریاست هیات فوتبال هرمزگان با اشاره به اینکه دیگر فوتبال هرمزگان فرصت آزمون و خطا ندارد، اضافه کرد: به اندازه کافی استان هرمزگان از دیگر استان ها به ویژه استان های همجوار عقب افتاده که وقت برای جبران این عقب ماندگی کوتاه است.

وی با بیان اینکه وفت آن فرا رسیده تمامی افراد دلسوز و موثر فوتبال استان هرمزگان از مدیران اجرایی و سیاسی گرفته تا خاک خوردگان و پیشکسوتان و به ویژه بنگاه های اقتصادی برای حرکت فوتبال هرمزگان پای کار باشند، عنوان کرد: باید با تعهداتی که خواهیم گرفت سعی کنیم با برنامه ریزی از پیش تعیین شده ریل گذاری مناسبی برای حرکت فوتبال استان هرمزگان صورت گیرد که نتیجه آن منجر به توسعه و پیشرفت فوتبال هرمزگان شود.

دسینه با اشاره به اینکه تنها فرمول موفقیت هرمزگان همین انسجام و همدلی و برهم زدن تمامی خط کشی ها و مرزبندی های سابق است، اظهار کرد: چرا باید این امر در استان های اصفهان، خوزستان و کرمان محقق شود و امروز گل گهر سیرجان نماد حمایت بنگاه های اقتصادی از ورزش باشد اما در هرمزگان تاکنون شاهد حمایت پایداری نبوده ایم.

وی در پایان شانس خود را برای پیروزی در این انتخابات از نگاه خودش بالاتر از سایر رقبا دانست و تصریح کرد: بنده با برنامه و با کار تیمی وارد انتخابات شده ام و امیدوارم با اعتماد اعضای مجمع بتوانم فوتبال هرمزگان را به جایگاه اصلی خود بازگردانم.

به گزارش ایسنا، انتخابات هیات فوتبال هرمزگان قرار است یکشنبه ۱۸ آبان ماه برگزار شود و تاکنون عباس امینی زاده، قاسم رنجبریان، عبدالمجید دبیبده، مهدی دسینه و اسماعیل بواشه برای حضور در این انتخابات مورد تأیید فدراسیون فوتبال قرار گرفته اند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.