رفع تصرف ۳۴هکتار از اراضی ملی چرام

[ad_1]

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد از رفع تصرف ۳۴هکتار از اراضی ملی استان در منطقه شهرستان چرام خبر داد.

“غلامحسین حکمتیان اصل” با اشاره به وظایف متعدد و کارهای سخت حفاظت و نگهداری از اراضی ملی و جنگلی نیروهای منابع طبیعی و آبخیزداری افزود: یکی از مهم‌ترین اقدامات ما در چند وقت اخیر با توجه شیوع بیماری ویروس کرونا به طور شبانه روز حفظ و صیانت انفال، ریشه کنی گیاهان مرتعی و جلوگیری از تصرف اراضی ملی بوده است.

وی اظهارکرد: عده ای سودجو هستند که میخواهند به اراضی ملی دست رسی و تصرف کنند اما با همت و تلاش شبانه روزی نیروهای منابع طبیعی و آبخیزداری از تصرف این افراد جلوگیری و با آنها برخورد قانونی صورت می پذیرد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سایر اقدامات از جمله رفع تصرف‌ها و مقابله با سودجویان بیان کرد: امروز سه شنبه نهم اردیبهشت ماه به همت نیروهای منابع طبیعی و آبخیزداری استان و شهرستان چرام در راستای رفع تصرف اراضی ملی به استناد تبصره یک ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع کشور نهال های غرس شده در عرصه های منابع ملی جمع آوری و این اراضی به مساحتی بالغ بر ۳۴هکتار در شهرستان چرام رفع تصرف شد.
انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.