[ad_1]

آغاز کنترل از راه دور ماشین می توان به 1940s, که, کوچک, nitromethane-طراحی موتور برای اولین بار وارد بازار شد. در آن زمان تنها راه برای کنترل موتور-powered مدل ماشین بود با یک افسار. در حالی که این ماشین سریع آنها صرفا زد در یک دایره از افسار. در اواخر دهه 1960 برای اولین بار کوچک جامد سیستم های رادیو کنترل معرفی شدند اجازه می دهد اتومبیل های مدل به سروو کنترل, فرمان, گاز و ترمز قابلیت های است که می تواند کنترل از راه دور از یک واحد فرستنده.

چند اوایل تجاری قابل دوام خودروهای کنترل از راه دور در دسترس قرار گرفت 1966 تولید شده توسط ال-Gi (altex wire and cable Giocattoli) یک شرکت از رجیو امیلیا ایتالیا. اولین کنترل از راه دور مدل ماشین بود 1:12 فراری 250LM. این بود که آنها به دنبال, 1:10 فراری P4 مدل که برای اولین بار نشان داده شده در میلان در نمایشگاه اسباب بازی در اوایل سال 1968. بین اواسط تا اواخر دهه 1960 یک شرکت انگلیسی به نام Mardave همچنین شروع به تولید تجاری قابل دوام خودروهای کنترل از راه دور. اولین محصولات نیترو یا بنزینی ماشین که فروخته شد در اوایل 1970s.

در این دوره چندین تجاری محصولات تولید شده توسط شرکت های کوچک در ایالات متحده است. بسیاری از این شرکت ها آغاز شده به عنوان حافظه شرکت های خودرو و سپس نقل مکان کرد و به ماشین کنترل از راه دور میدان که تبدیل شدن به محبوب تر. اوایل کیت شدند مقیاس 1/8 نیترو پیگیری آلومینیوم پان تخت اتومبیل طراحی شده توسط یک .21 یا موتور کوچکتر با بدن ساخته شده از پلی کربنات.

در سال 1976 ژاپنی شرکت Tamiya منتشر شد یک سری از بسیار دقیق اما مکانیکی الکتریکی ساده در جاده ماشین مدل. اگر چه گران تر این کیت و سیستم های رادیو به فروش می رسد به سرعت. به زودی, Tamiya شروع به تولید بیشتر هدف ساخته شده کنترل از راه دور مدل ماشین و اولین کسانی بودند که به انتشار جاده کالسکه با سیستم تعلیق. این اجازه کنترل از راه دور اتومبیل رانده می شود تقریبا در هر نقطه و نه فقط در قیر و سطوح صاف. این توسعه به سمت خارج از جاده به کلاس آورده است که در مورد بسیاری از سرگرمی به محبوبیت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.