زیرساخت‌های گردشگری در روستاهای هدف کهگیلویه و بویراحمد ایجاد می‌شود

[ad_1]

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: زیرساخت ‎های موردنیاز برای حضور گردشگران در روستاهای هدف گردشگری استان ایجاد می‌شود.

“مجید صفایی” در بازدید از روستای گردشگری ده بزرگ شهرستان باشت با بیان اینکه هدفگذاری توسعه گردشگری روستاهای استان انجام شده است، افزود: در طرح جامع گردشگری برای ظرفیت های همه روستاهای گردشگرپذیر برنامه ریزی های مناسبی شده است.
وی تصریح کرد: توسعه گردشگری روستایی در کهگیلویه و بویراحمد با هدف جلوگیری از مهاجرت‌ها و توسعه اشتغالزایی برای مردم انجام می شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد، با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاری در بخش بوم گردی، اظهار کرد: هر سرمایه گذاری که خانه های قدیمی روستایی را احیا و بوم گردی را ترویج صفایی ادامه داد: گردشگری در کنار کشاورزی زمینه مناسبی برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در روستاهای هدف گردشگری استان دارد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، وی عنوان کرد: ۱۴ روستای هدف گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد تاکنون شناسایی شده است.
انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.